Wiadomości

Pamiętamy O Tobie Szczery
Dodano: 3.08.2008 / 12:15

Italia Broni Się Przed Cyganami
Dodano: 31.07.2008 / 17:54

       Roberto Maroni, włoski minister spraw wewnętrznych, zwrócił się do rządu o zaaprobowanie i wprowadzenie ogólnokrajowego stanu wyjątkowego celem przeciwdziałania nadzwyczajnemu napływowi imigrantów. Minister początkowo nie ujawnił szczegółów konieczności wprowadzenia tak nadzwyczajnych środków, jakkolwiek prośbę ministra tłumaczy się skutkami samowoli Cyganów i dokonywanych przez nich licznych przestępstw.
Parlament włoski zaaprobował konieczność przeprowadzenia ewidencji Cyganów poprzez zbieranie odcisków palców i zdjęć wszystkich dorosłych, a także dzieci powyżej 14 roku życia.
Problem z przestępczością ludności cygańskiej dotyka nie tylko Włochy, ale całą Europę. Na stronie Independent.ie opisywane są gangi cygańskie złożone nawet z 12-latków, okradających turystów w Glasgow, Dublinie czy Edynburgu. Gangi są organizowane i koordynowane na skalę całego obszaru Europy – podaje portal.

Źródło 1

Źródło 2

Czytaj również:

* Wideo: Portugalia – Murzyni, Cyganie I Mała Strzelanina

* Czyżby Wzrost Haraczu Dla Cyganów?

* Wyrzucić Imigrantów

* Włosi Przejrzeli Na Oczy

* Wiadomość z dnia 31.03.2007

Czworo Murzyńskich Nastolatków Oskarżonych O Przestępstwo Z Nienawiści Rasowej
Dodano: 29.07.2008 / 18:38

       Czworo murzyńskich nastolatków zostało aresztowanych na podstawie zarzutów o przestępstwo z nienawiści na tle rasowym. Jak ustaliła policja – nastolatki obrzuciły kamieniami autobus pełen żydowskich dzieci.
Policja mówi, że ze strony napastników posypały się rasowe oszczerstwa, i że wybili oni okna w szkolnym autobusie w Crown Heights.

Źródło

Niebiały Imigrant Podejrzany O Udział W Przemycie Narkotyków
Dodano: 21.07.2008 / 17:56

       Nigeryjczyka podejrzewanego o udział w przemycie narkotyków zatrzymali w Katowicach policjanci z CBŚ. W przesyłce zaadresowanej do niego były 2 kg marihuany.
Funkcjonariuszy poinformowali pracownicy Izby Celnej, którzy w jednej z przesyłek – podczas rutynowej kontroli – znaleźli narkotyki. Jak się okazało, odbiorcą miał być mieszkaniec Katowic Filip J. Policjanci na miejscu zatrzymali Nigeryjczyka.
Podejrzany początkowo pokazywał im dokumenty na inne nazwisko, w mieszkaniu znaleziono jednak drugi komplet dokumentów – prawdopodobnie podrobionych – wystawionych na nazwisko odbiorcy przesyłki.

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Wiadomość z dnia 29.08.2006

Porachunki Niebiałych Imigrantów W Zabrzu
Dodano: 20.07.2008 / 15:29

       Obywatel Armenii zginął w sobotę wieczorem w Zabrzu, postrzelony z broni automatycznej przez sprawców z przejeżdżającej czerwonej mazdy – podała policja. Poszukiwani zabójcy to prawdopodobnie także Ormianie, a przypuszczalnym tłem mordu były porachunki.
Do zdarzenia doszło na ul. Wandy. Policja pierwotnie informowała, że do mężczyzny strzelano z czarnego BMW.
W rzeczywistości szukamy czerwonej mazdy, którą jechało prawdopodobnie dwóch mężczyzn – sprostował komisarz Janusz Jończyk z zespołu prasowego śląskiej policji.
Policja przypuszcza, że samochodem jechali rodacy zamordowanego Ormianina. Funkcjonariusze zakładają kilka hipotez i szukają odpowiedzi na pytania: czy było to zabójstwo na zlecenie, czy mogły to być porachunki na tle finansowym?

Źródło

Czytaj również:

* Imigranci Napastnicy

Wideo: Portugalia – Murzyni, Cyganie I Mała Strzelanina
Dodano: 17.07.2008 / 13:53

http://www.youtube.com/watch?v=LZiqe9h4KgU

Brytyjczycy Opuszczają Swoje Miasta, A W Ich Miejsce Przybywają Imigranci Z Trzeciego Świata
Dodano: 8.07.2008 / 20:22

       Społeczność licząca setki lat, która wywarła wpływ na cały świat swoją zaawansowaną kulturą, jest zabijana przez zdradę od wewnątrz. Czas, aby rasowi cudzoziemcy zostali odesłani do swoich krajów rodzinnych, a wspaniałemu narodowi pozwolono odżyć. To może jednak nie nastąpić, dopóki obecny rząd Wielkiej Brytanii nie zostanie odsunięty od władzy i zastąpiony przez rząd, który rzeczywiście będzie reprezentował białych Brytyjczyków.
Według London Daily Telegraph: Społeczności białe i mniejszości etniczne są coraz bardziej rozdzielone przez rosnący poziom ruchu populacji i imigracji... Więcej białych rodzin przenosi się z Londynu do okolic, podczas gdy wielu imigrantów przybywa do stolicy z zagranicy, jak mówi zespół doradców Migrationwatch. Zmiana w ciągu 10 lat była 'nadzwyczaj szybka', przy 606,000 więcej osobach wyprowadzających się z Londynu niż przybywających z innych miejsc w kraju. W tym samym okresie 726,000 imigrantów netto przyjechało do Londynu z zagranicy.

Źródło

Czytaj również:

* Brytyjczycy Obawiają Się Wojny Rasowej

Afryka Bez Białego Człowieka
Dodano: 26.06.2008 / 01:25

       Aż siedem z dziesięciu najbardziej dysfunkcjonalnych państw na świecie znajduje się w Afryce, wynika z opublikowanego w poniedziałek rankingu państw upadłych na 2008 rok.
Ranking państw upadłych (Failed States Index) co rok opracowują waszyngtoński think-thank Fund for Peace i magazyn Foreign Affairs. Ich analitycy na podstawie tysięcy źródeł i za pomocą 12 wskaźników politycznych, społecznych i ekonomicznych zbadali 177 państw z całego świata.
Z badań wynika, że aż siedem z dziesięciu najbardziej dysfunkcjonalnych państw na świecie znajduje się w Afryce. Są to kolejno: Somalia, Sudan, Zimbabwe, Czad, DR Kongo, Wybrzeże Kości Słoniowej i Republika Środkowoafrykańska. Ponadto cztery inne afrykańskie państwa (Gwinea, Uganda, Etiopia, Nigeria) znalazły się w niechlubnej pierwszej dwudziestce rankingu.
Autorzy raportu pozostają sceptyczni co do możliwości szybkiej poprawy sytuacji w tych krajach.

Źródło

Czytaj również:

* Rządy Białych Ratunkiem Dla Krajów Trzeciego Świata

Anglia: Dożywocie Za Zabójstwo Polki
Dodano: 24.06.2008 / 18:52

Magdalena Pniewska zmarła po postrzale w głowę w październiku ubiegłego roku

       Sąd skazał na dożywocie za zabójstwo 26-letniej Polki niebiałego imigranta, urodzonego w Sierra Leone, Armela Gnango. Ofiara zabójcy – Magdalena Pniewska pracowała w londyńskim domu opieki.
Zabójstwo Polki to jedno z trzech przestępstw, za które Gnango dostał wyrok. Sąd skazał go też za usiłowanie zabójstwa mężczyzny (12 lat pozbawienia wolności) i za nielegalne posiadanie broni (5 lat). Wyroki za wszystkie popełnione przestępstwa będzie odsiadywał równolegle. Gnango będzie mógł się ubiegać o warunkowe zwolnienie z więzienia dopiero po 20 latach odsiadki.
Magdalena Pniewska zmarła po postrzale w głowę w październiku ubiegłego roku. Znalazła się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie, w krzyżowym ogniu osób wyrównujących prywatne porachunki.
To właśnie skazany w poniedziałek Armel Gnango był jednym ze strzelających, tożsamości drugiego nie udało się policji ustalić. Gnango, urodzony w Sierra Leone, ale mieszkający od dziecka w Londynie utrzymywał, że to nie on strzelał do Polki. I choć badania balistyczne potwierdziły jego słowa, to wydający wyrok sędzia Jeremy Cook uznał, że nie może to zwalniać od odpowiedzialności.
Faktem jest, że oskarżony poszedł uzbrojony na spotkanie z drugim mężczyzną. Mężczyzna ten otworzył ogień i wywiązała się strzelanina. Każdy z obu strzelających do siebie mógł zostać zabity. Nie ulega wątpliwości, że obaj mężczyźni strzelali z intencją zabicia przeciwnika, ale zamiast tego zginęła niewinna osoba – powiedział sędzia w uzasadnieniu wyroku.

Źródło

Polacy Kontra Murzyni – Konflikt Rasowy W Szkole W Acton
Dodano: 22.06.2008 / 17:20

       13-letni uczeń z Acton High School doznał zastraszania na podłożu rasowym dlatego, że jest Polakiem, jak twierdzi jego matka.
Monika Sowińska, lat 32, mieszkająca przy Hill Drive, mówi, że jej syn jest dobrym uczniem i radzi sobie w szkole bardzo dobrze, ale chce go przenieść z powodu trwającego konfliktu między polskimi a murzyńskimi uczniami.
Powiedziała przez tłumacza: Mojemu synowi ukradziono telefon, a nową kurtkę pocięto na plecach ostrym nożem. Podczas jednej przerwy na lancz na dziedzińcu chłopcu podpalono włosy. Musiała przyjechać karetka. Nie zgłosiłam niczego policji ani szkole, ponieważ nie chciałam spotęgować tych działań, a mój syn prosił, żebym nic nie mówiła, bo się bał. Jest wielu polskich uczniów w podobnej sytuacji. Mój syn cierpi mniej niż niektóre inne dzieci. Mają gorzej, ale chcę go zabrać zanim zostanie zraniony.

Źródło

Czytaj również:

* Kogo Powinniśmy Się Bać Chodząc Po Ulicy?

Francja: Niebiali Imigranci Znowu Demolują
Dodano: 16.06.2008 / 18:51

Około 50 niebiałych imigrantów uzbrojonych w kije i koktajle Mołotowa zaczęło podpalać samochody i kosze na śmieci

       W starciach z policją w miasteczku Vitry-le-Francois na północy Francji rannych zostało dziewięć osób. Niebiali imigranci podpalili około 60 samochodów – podały w niedzielę lokalne władze. Lekko rannych zostało dwóch strażaków, dwóch żandarmów i pięciu cywili.
Zamieszki rozpoczęły się w sobotę po godzinie 22.00. Około 50 niebiałych imigrantów uzbrojonych w kije i koktajle Mołotowa zaczęło podpalać samochody i kosze na śmieci – podała Sylvaine Astic z regionalnej prefektury.
Świadek widział, jak śmiertelna ofiara miała zatarg z drugim młodym człowiekiem, w rezultacie czego padły dwa strzały – powiedziała AFP prokurator Dominique Laurens.
Osoba podejrzana o zabójstwo została przesłuchana jeszcze w nocy – podała pani prokurator, nie podając powodów zabójstwa.
Zaczęło się od morderczego wyrównania porachunków – powiedział Nicolas Comte ze związku policjantów SGP-FO. Ale szybko to tragiczne wydarzenie pociągnęło za sobą atak na policjantów.
Comte łączy najnowsze zamieszki z wielką falą niepokojów na przedmieściach jesienią 2005 roku, kiedy w zamieszkanych przez imigranckie rodziny podmiejskich miejscowościach wokół Paryża i w innych miastach doszło do kilkutygodniowej fali przemocy.

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Problem, Który Sam Nie Zniknie

Czyżby Wzrost Haraczu Dla Cyganów?
Dodano: 14.06.2008 / 16:02

       Prezydent Finlandii Tarja Halonen i prezydent Rumunii Traian Băsescu, podczas poniedziałkowego (9.06) spotkania w Bukareszcie, w pałacu Cotroceni, znaczną część czasu poświęcili sytuacji mniejszości cygańskiej w Europie.
Gospodarz spotkania odniósł się do niekorzystnej atmosfery jaka powstała wokół Cyganów po szeregu przestępstw, popełnionych przez członków tej grupy etnicznej, pochodzących z Rumunii, zwłaszcza na obszarze płw. Apenińskiego. Zwrócił uwagę na fakt, iż prasa dopuszcza się manipulacji, w taki sposób formułując doniesienia, iż widz może odnieść wrażenie, że sprawcami przestępstw są obywatele państwa rumuńskiego wyłącznie o cygańskim pochodzeniu. Są tam także Rumuni – dodał prezydent. Oświadczył ponadto, iż wykluczone jest wprowadzenie jakichkolwiek ograniczeń w przemieszczeniu się obywateli Rumunii, niezależnie od ich przynależności etnicznej.
Prezydent Finlandii podzieliła się doświadczeniami z integracji swoich rodaków z mniejszością cygańską. Wspominała pierwszy szok Finów, kiedy to zetknęli się z żebractwem jako sposobem na życie lub mieszkaniem z małymi dziećmi na ulicach, nawet zimą. Skutkiem tego jest, iż żebractwo do tej pory kojarzy się mieszkańcom Finlandii z Rumunią. Halonen przedstawiła również obecną sytuację Cyganów w Finlandii, którzy są liczącą ok. 10,000 osób społecznością, z zapewnionym przez państwo szkolnictwem i mieszkaniami.
Prezydenci zgodzili się, że do rozwiązania problemu mniejszości cygańskiej w Europie niezbędne jest zaangażowanie instytucji Unii Europejskiej. Halonen zwróciła jednakże uwagę, iż konieczne jest by Rumunia sama podjęła niezbędne działania, zmierzające do uporządkowania kwestii cygańskiej na jej obszarze.
Głowa fińskiego państwa otrzymała również z rąk króla Florina Cioaby proporzec domu królewskiego i dyplom, pochodzący od społeczności cygańskiej, jako wyraz wdzięczności za utworzenie w Helsinkach Europejskiego Forum Cygańskiego. Podczas ceremonii wręczania Cioaba odniósł się do niekorzystnego klimatu narastającego wokół Cyganów. Nie tylko we Włoszech, ale i we Francji i innych europejskich krajach odżywają fantomy przeszłości. Niedopuszczalne jest, żeby w XXI wieku widzieć pojawianie się idei, które prowadziły w przeszłości do deportacji i obozów zagłady.
To bardzo ciekawe. "Odżywaniem fantomów przeszłości i pojawianiem się idei, które prowadziły w przeszłości do deportacji i obozów zagłady" nazywa się protesty rdzennej ludności przeciwko cygańskiej imigracji, która prowadzi do wzrostu wskaźników przestępczości, i która wiąże się z pasożytniczym trybem życia. Takie obraźliwe oskarżenia to rzecz charakterystyczna w ideologii upodlenia i grabieży, jaką stosują społeczności obce rasowo w odniesieniu do białych mieszkańców kraju, który akurat obrały za cel swojej ekspansji.

Źródło

Czytaj również:

* Wyrzucić Imigrantów

Islam W Europie: Brigitte Bardot Skazana Za "Rasizm"
Dodano: 7.06.2008 / 13:01

       Francuska aktorka Brigitte Bardot została skazana na grzywnę w wysokości 15,000 euro za "podsycanie nienawiści na tle rasowym". Jest to czwarty od 1999 roku wyrok skazujący słynną gwiazdę za jej poglądy, które sąd uznał za rasistowskie.
Ostatnia sprawa dotyczy listu, jaki BB skierowała do ówczesnego ministra spraw wewnętrznych Nicolasa Sarkozy'ego, gdzie protestuje przeciwko rytualnemu zarzynaniu zwierząt przez muzułmanów. Jej zdaniem, podobne praktyki niszczą Francję i wartości, którym hołdują Francuzi.
Fragmenty listu były rozprowadzane wśród sympatyków Fundacji BB. Po opublikowaniu listu 73-letnia dzisiaj aktorka stała się przedmiotem krytyki ze strony organizacji zwalczających rasizm (czytaj: organizacji zwalczających naturalny przejaw samoobrony Białych przed inwazją obcych rasowo i przed ich barbarzyńskimi praktykami), które podały ją do sądu.
Brigitte Bardot nie stawiła się osobiście przed sądem, wyjaśniając w liście, że czuje się zmęczona ciągłymi atakami na jej osobę i zarzutami, że propaguje dyskryminację rasową.
Adwokat aktorki powiedział, że przeciwko niej wysuwane są oskarżenia o rasizm i ksenofobię, choć jej reakcja na rytualne zabijanie zwierząt w czasie święta muzułmańskiego jest wyłącznie jednym z elementów prowadzonej przez nią walki w obronie męczonych zwierząt.
Od czasu zakończenia kariery aktorskiej w latach 70. Brigitte Bardot niestrudzenie walczy z okrucieństwem wobec zwierząt. Nie ukrywa jednak swoich poglądów dotyczących imigracji. Jej zdaniem islam zajmuje zbyt silną i za bardzo wyeksponowaną pozycję we Francji. Poprzednio BB była skazywana na grzywny w wysokości od 1,500 do 5,000 euro. Tym razem sąd nakazał także opublikowanie wyroku w piśmie wydawanym przez jej fundację.

Źródło: IAR

Musimy Zabezpieczyć Egzystencję Naszych Ludzi I Przyszłość Dla Białych Dzieci
Dodano: 28.05.2008 / 17:39

       Dziś chcemy pamiętać o człowieku, który jest dla nas wzorem wytrwałości w walce o przekonania. 14 Słów to siła i inspiracja dla naszych poczynań. Będziemy kontynuować Twoją walkę aż do śmierci. To jest nasz obowiązek.

David Lane

Górny Śląsk Zalewa Fala Nie-Białych Imigrantów
Dodano: 27.05.2008 / 14:38

       Na Górny Śląsk ściąga coraz więcej Czeczenów, którzy starają się o azyl polityczny w Polsce. Już teraz w dwóch ośrodkach, które działają na terenie Śląska, mieszka 400 osób. Wszyscy czekają na decyzję o przydzieleniu im statusu uchodźcy.
Jak na chwilę obecną dla imigrantów z Kaukazu Polska jest przystankiem w drodze na Zachód. Gdy weszliśmy do strefy Schengen rozpoczęły się masowe ucieczki z ośrodków dla cudzoziemców. Śląscy pogranicznicy niemal codziennie zatrzymywali tłumy Czeczenów próbujących nielegalnie przedostać się do Austrii. Taka sytuacja może ulec jednak zmianie z chwilą wprowadzenia korzystnych dla imigrantów przepisów, które zachęcałyby ich do osiedlania się w naszym kraju.
Ośrodki nie są strzeżone. Czeczeńcy mogą z nich wychodzić, ale nie dłużej niż na trzy dni – kto przedłuży pobyt automatycznie traci wszystkie świadczenia socjalne. Na tych, którzy traktują Polskę jako przystanek w drodze na Zachód nie robi to większej różnicy. Przedzierają się do Austrii, Niemiec czy Francji. Niewiele ryzykują. W przypadku zatrzymania są deportowani do Polski, gdzie – o ile trwa jeszcze rozpatrywanie ich wniosku – mogą znów wystąpić o wszystkie świadczenia.
Dodajmy, że pierwszy na Śląsku ośrodek dla uchodźców powstał w Bytomiu zaledwie dwa miesiące temu, kolejny w Katowicach w maju. Już mieszka w nim 180 osób, a będzie więcej.
Urząd ds. cudzoziemców poszukuje m.in. na południu kolejnych budynków dla imigrantów. Zgodnie z przepisami imigracyjnymi ośrodki muszą spełniać standardy hotelowe, a na Śląsku jest sporo niewykorzystanych hoteli robotniczych, które doskonale się do tego nadają. Takie właśnie budynki zagospodarowano w Bytomiu i Katowicach.
Wojciech Antczak (kierownik bytomskiego ośrodka, pomagający w organizacji katowickiej placówki) zapowiada, iż w przyszłości będą organizowane nauki języka arabskiego.
Na Górnym Śląsku przebywa już prawie 400 uchodźców z Czeczenii starających się o azyl polityczny. Wszystko wskazuje na to, że po 29 maja będzie ich jeszcze więcej. Eksperci zapowiadają napływ kolejnej fali czeczeńskich imigrantów. W ustawie o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej pojawi się tzw. ochrona uzupełniająca, korzystniejsza dla cudzoziemców od stosowanego do tej pory pobytu tolerowanego. Objęci nią uchodźcy będą mieli prawo występować do centrów pomocy rodzinie o środki finansowe. Przewiduje się, iż spowoduje to powrót z Zachodu do Polski sporej części osób, które uzyskały u nas status uchodźcy. Czyżby kolejna mniejszość rasowa, obok cygańskiej, na garnuszku Polaków?

Źródło

Starcia Kibiców Z Nie-Białymi Najeźdźcami
Dodano: 24.05.2008 / 23:02

       Ponad 200 kibiców Anderlechtu i imigrantów z Afryki starło się w ulicznej bitwie w pobliżu stadionu Anderlechtu Bruksela. Trzeba było zamknąć cztery pobliskie stacje metra. Kiedy do akcji wkroczyła policja posypał się na nią grad kamieni i butelek. Dopiero po czterech godzinach udało się opanować sytuację na ulicach miasta.
W zamieszkach rannych zostało wielu policjantów i uczestników awantur. Poważnie ucierpiały witryny sklepów w rejonie zamieszek. Aresztowano dziesiątki osób. Zamieszki wybuchły, gdy kibiców Anderlechtu zaatakowały grupy nie-białych imigrantów.
Początków całego zajścia upatruje się w konfrontacji kibiców z imigrantami z ostatniej niedzieli. Wówczas imigranci musieli uznać wyższość kibiców. Zaraz potem w Internecie pojawiły się wezwania imigrantów do "ataku na wszystkich białych fanów Anderlechtu".

Źródło: Reuters

Wideo

Brytyjczycy Obawiają Się Wojny Rasowej
Dodano: 17.05.2008 / 18:17

       Prawie dwie trzecie ludzi w Brytanii obawia się, że stosunki rasowe są tak kiepskie, że napięcia prawdopodobnie przerodzą się w przemoc, jak sugeruje sondaż BBC. Z 1000 przepytanych osób 60% powiedziało, że w Zjednoczonym Królestwie jest za dużo imigrantów, a połowa chciała, aby zachęcić obcokrajowców do wyjazdu. Ale odsetek osób opisujących się jako "uprzedzeni rasowo" spadł do 20%, w porównaniu z 24% w 2005 r.
Szef Komisji ds. Równości i Praw Człowieka – Trevor Phillips powiedział, że wyniki są "niepokojące". Ale czy "niepokojącym" nie powinien raczej zostać uznany proces, który już teraz ujawnia się tym, iż rodowici Brytyjczycy stają się pomału mniejszością rasową lub etniczną w niektórych miastach Wielkiej Brytanii?
Ostatnie poważne zamieszki na tle rasowym w Brytanii – kiedy wybuchły gwałtowne starcia pomiędzy młodzieżą białą i azjatycką w północnej Anglii – miały miejsce siedem lat temu.
Przeprowadzony przez MORI sondaż wykazał również, że trzy na cztery osoby uważają, że obecnie istnieje bardzo duże lub spore napięcie między rasami i narodowościami. I prawie dwie na trzy osoby obawiają się, że napięcie z pewnością lub prawdopodobnie doprowadzi do przemocy, chociaż nie zostało ustalone czy ludzie wyobrażają sobie zamieszki uliczne na wielką skalę, czy drobne przepychanki.

Źródło

Czytaj również:

* Największy Meczet W Europie Ma Stanąć W Londynie

* Biali Ludzie "Czują Najmniej Siły"

* Biali Będą Mniejszością

Szkoła W Sacramento Przeprasza Po Zwróceniu Uwagi Na Niskie Wyniki Testów Osiągnięte Przez Murzynów
Dodano: 10.05.2008 / 00:44

       Urzędnik ze szkoły rejonowej w Sacramento wydał przeprosiny po tym, jak dyrektorka szkoły podstawowej wezwała murzyńskich uczniów na spotkanie, aby nakłonić ich do poprawienia swoich wyników z testów.
Gloria Hernandez, kierowniczka służb oświatowych dla okręgu szkolnego Rio Linda, powiedziała, że okręg szczerze przeprasza wszystkich uczniów i rodziny, które zostały urażone decyzją dyrektorki Jany Fields o zwołaniu zebrania murzyńskich uczniów klasy czwartej, piątej i szóstej w celu omówienia ich wyników testów. Jeden z rodziców powiedział, że Fields powinna była spotkać się ze wszystkimi uczniami, niezależnie od rasy, którzy wypadli kiepsko na testach stanowych, a nie wybierać Murzynów.
Spotkanie z uczniami latynoskimi, które planowała Fields w celu omówienia ich wyników testów, zostało odwołane.

Źródło

Boks I Okolice
Dodano: 3.05.2008 / 18:10

       Bokser Bernard Hopkins oświadczył, że nigdy nie przegra z Białym Człowiekiem. Następnie przed publicznością w Las Vegas, wśród której byli Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone i Tom Jones (który śpiewał walijski hymn narodowy), spotkał się ze swoim rywalem, którym był Walijczyk Joe Calzaghe.
Joe Calzaghe nie zaprzestał zadawania ciosów po okropnym początku walki. Według statystyk Calzaghe wyprowadził 707 ciosów, a 232 doszły celu. Hopkins był mniej aktywny i skuteczny – 468/127. Dzięki zwycięstwu Calzaghe pozostał niepokonany na zawodowych ringach, uporczywie odzyskując siły w finałowych rundach w walce ze swoim 43-letnim przeciwnikiem, aby zakończyć z rozmachem swój długo oczekiwany amerykański debiut.
W listopadzie ubiegłego roku niepokonany 35-letni Calzaghe zunifikował tytuł mistrza świata w kategorii superśredniej (WBA, WBC, WBO). Następnie postanowił przenieść się do wyższej wagi i spotkać z Hopkinsem.
Pojedynek nabrał rozpędu w grudniu zeszłego roku, kiedy Hopkins i Calzaghe wdali się w rozgrywkę na okrzyki dzień przed walką Mayweathera Jr. z Hattonem. Nigdy nie pozwolę białemu chłopakowi pobić mnie. Nigdy – ogłosił Hopkins, a Calzaghe szybko postanowił dowiedzieć się, czy ten murzyński rasista miał rację.

Od redakcji:

Tak na marginesie – będąc zagorzałymi fanami tego pięknego sportu nie kryjemy zadowolenia, iż nasi Biali, słowiańscy bokserzy, w tym również Polacy (w tym przypadku na uwagę zasługuje tutaj waga junior ciężka), odnoszą duże sukcesy w tej dyscyplinie.

Źródło

Szwecja Bazą Islamskiego Terroryzmu?
Dodano: 29.04.2008 / 16:17

       Szwedzka Policja Bezpieczeństwa (Sapo) ostrzega, że Szwecja stała się bazą rekrutacyjną, logistyczną oraz finansową islamskiego terroryzmu.
Jak oświadczyła w poniedziałek w wywiadzie radiowym Malena Rembe, główny analityk wydziału antyterrorystycznego Sapo, w kraju znajdują się ośrodki, w których powstają plany operacji terrorystycznych przeciwko innym państwom. Dysponujemy na to dowodami – podkreśliła Rembe nie wchodząc w szczegóły.
Jej zdaniem sieć terrorystycznych komórek powiązanych z Al-Kaidą za główny cel swych działań obrała obecnie Europę, a nie Stany Zjednoczone. Można więc być pewnym, że plany powstające w jej szwedzkich ekspozyturach są w pierwszym rzędzie skierowane przeciwko takim państwom jak Wielka Brytania, Holandia, Hiszpania i Dania.
Dla samej Szwecji nie stanowi to bezpośredniego zagrożenia, lecz sytuacja może w każdej chwili ulec zmianie – mówiła Rembe. Wówczas istniejąca już w kraju infrastruktura terrorystyczna łatwo zagrozi również Szwecji, podobnie jak i innym krajom pozostającym obecnie na marginesie zainteresowań islamistów.
Jak wynika z danych Policji Bezpieczeństwa, istniejące w Szwecji środowiska islamskie mają bardzo silne powiązania międzynarodowe. Ze szczególną uwagą Sapo traktuje związki tych kręgów z Afganistanem i Pakistanem. Dlatego uważnej obserwacji podlegają liczne osoby wyjeżdżające do tych właśnie krajów.

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Islamski Podbój Europy

* Zatrzymano Sześciu Podejrzanych O Terroryzm

Wyrzucić Imigrantów
Dodano: 22.04.2008 / 12:28

       Na tydzień przed II turą wyborów burmistrza Rzymu kandydat centroprawicy Gianni Alemanno oświadczył, że chce wyrzucić z miasta 20 tys. cudzoziemców: Romów, imigrantów czy Rumunów, kimkolwiek są.
Wg niego trzeba powołać komisarza ds. bezpieczeństwa i uzbrojone oddziały policji do walki z przestępczością.
Zdaniem kandydata na burmistrza Rzymu sytuacja w cygańskich obozowiskach w Rzymie i na jego obrzeżach wymknęła się spod kontroli i wciąż powstają nowe osiedla. To nie są poszczególne obozowiska, ale całe sieci okupacji – oznajmił Alemanno.
Szacuje się, że w Rzymie i okolicach mieszka ćwierć miliona imigrantów, w tym dziesiątki tysięcy Rumunów i wielu pochodzących z Rumunii Cyganów. To oni są w centrum dyskusji o przestępczości. Często jednak bywa tak, iż Cyganów utożsamia się mylnie z Rumunami. Tak jest np. w Polsce, a Italia nie stanowi pod tym względem żadnego wyjątku.
Miejscowa prasa często ujawnia przypadki bezradności policji wobec sprawców kradzieży i napadów. Ostatni bulwersujący przykład dotyczy kobiety, która ponad 30 razy była zatrzymywana przez funkcjonariuszy i wciąż okradała turystów w okolicach Placu św. Piotra.

Źródło: PAP

Czytaj również:

* „Okiem narodowego socjalisty – cygański problem”

Rzym Będzie Islamski?
Dodano: 17.04.2008 / 15:37

       Islamski duchowny, a także członek palestyńskiego parlamentu – Yunis al-Astal, w przemówieniu wygłoszonym dla jednej ze stacji telewizyjnych powiedział, że już niedługo Rzym, stolica katolików, zostanie przejęta przez islam.
Yunis al-Astal, wyższy duchowny islamski i członek Hamasu w parlamencie palestyńskim, w tym samym przemówieniu powiedział także: Niedługo Rzym zostanie podobnie podbity tak jak został [podbity] Konstantynopol, jak przepowiedział prorok Mahomet. Obecnie Rzym jest stolicą katolików lub stolicą Krzyżowców, którzy deklarują swoją wrogość do islamu... Z dalszych wypowiedzi duchownego wynika również, że Rzym na początek ma być tylko przyczółkiem, który umożliwi islamowi opanowanie całej Europy (nawet Europy Wschodniej), a następnie obydwu Ameryk.
Wypowiedzi tego islamisty pozostają oczywiście przemilczane przez cały zachodni świat, który będąc obecnie "na haju wszechmiłości" zachwyca się utopią pokoju i tolerancji.

Źródło: E21

Kolejni Biali Wyrzuceni Przez Murzynów Ze Swoich Farm W Zimbabwe
Dodano: 15.04.2008 / 17:15

       Milicja lojalna wobec prezydenta Zimbabwe Roberta Mugabe wyeksmitowała około 60 farmerów, w tym jednego Murzyna, z ich ziem, jak doniósł CFU (Związek Farmerów).
Prezes CFU – Trevor Gifford, szacuje na 60 liczbę rodzin wygnanych ze swoich farm od ostatniej fali inwazji na farmy rozpoczętej w sobotę.
Mówią, że (murzyński farmer) głosował na opozycję, powiedział Gifford, dodając, że domy pracowników farmera zostały spalone. Dodał, że spodziewa się, iż jeszcze setki ludzi może doświadczyć podobnego losu.
Dotknięte prowincje to Masvingo, Zachodni Mashonaland, Wschodni Mashonaland i Mashonaland Środkowy.

Źródło

Czytaj również:

* Raj Na Ziemi...

* Wiadomość z dnia 22.02.2007

Brytyjscy Muzułmanie Będą Mordować I Gwałcić?
Dodano: 15.04.2008 / 00:56

       Abdul Makin, imam z Londynu, twierdzi, że Allah wybaczy każdą zbrodnię popełnioną na niewiernym. Nawet gwałt i morderstwo.
Twierdzą, że zintegrowali się z zachodnim społeczeństwem. Ale czy takie słowa można nazwać poszanowaniem cywilizowanych zasad? "Niewierni są winni, bo nie wierzą w Allaha" – twierdzi imam. Dlatego obiecuje muzułmanom, że Allah na pewno nie będzie ich karał za popełnione na niewiernych zbrodnie. "Przecież sami sobie na to zasłużyli" – mówi imam.

Źródło: E21

W Niemczech Żyje Kilkuset Ekstremistów
Dodano: 12.04.2008 / 22:40

       Szef niemieckiego wywiadu (BND) Ernst Uhrlau powiedział, że w Niemczech żyje kilkuset ekstremistów muzułmańskich. Powiedział też, że kilkunastu z nich podróżowało do Pakistanu i Afganistanu, próbując nawiązać kontakt z działającymi tam grupami islamistów.
Szef BND wyraził też zaniepokojenie sytuacją w Afryce Północnej. Służby niemieckie obserwują działania grup "wzmacniających terrorystyczną siatkę Osamy bin Ladena". To co tam wyrasta sprowadza nam prosto pod drzwi zupełnie nową jakość dżihadu – ostrzega Uhrlau i dodaje: Obawiamy się, że już nie zdołamy udaremnić każdej operacji terrorystów.

Źródło: PAP

Śmierdzące Interesy
Dodano: 9.04.2008 / 14:55

       Właściciel chińskiej restauracji, którego rok temu wsadzono do więzienia za pranie brudnych pieniędzy, został znów uwięziony.
Kin Kwan Chan, 43 lata, który prowadzi Happy Gathering, Cardiff, zwrócił jedynie jedną trzecią z nakazu odszkodowania wynoszącego 1,2 mln funtów.
W 2005 r. Chan i jego żona Carina, 33 lata, przyznali się do ukrywania własności przestępczej i nakazano im zwrócić pieniądze. Chan będzie musiał zapłacić pozostałe 780,000 funtów, kiedy zakończy wyrok trzech lat i trzech miesięcy. Jego żona otrzymała zawieszony termin w 2005 r.

Źródło

W Obronie Barw
Dodano: 8.04.2008 / 22:03

http://wobronieflagi.polonews.pl/

Kolejne Przestępstwo Nie-Białego Imigranta?
Dodano: 5.04.2008 / 15:49

       Oskarżony o morderstwo kobiety z Belfastu pojawił się w sądzie.
Grace Moore, 38 lat, została znaleziona martwa obok córki w swoim mieszkaniu przy Erris Grove w rejonie Suffolk w listopadzie 2006 r. Kristoff Emmanuel Alauya, 23 lata, obywatel Nigerii, który jak podano mieszka w Churchfield w hrabstwie Carlow, wypiera się morderstwa.

Źródło

Czytaj również:

* Kogo Powinniśmy Się Bać Chodząc Po Ulicy?

Islamski Podbój Europy
Dodano: 29.03.2008 / 17:49

       Socjolog Olivier Servais, w wywiadzie dla La Libre Belgique powiedział, że w wyniku bardzo wysokiego przyrostu naturalnego muzułmanów mogą się oni stać w Brukseli większością już za 15-20 lat. Według niego stanowią oni obecnie jedną trzecią liczby mieszkańców stolicy Belgii. Od 2001 roku najczęściej nadawanym dla nowonarodzonych imieniem jest Mohammed.
Lokalny parlamentarzysta Mahmoud Romdhani uważa, że należy podchodzić ostrożnie do takich prognoz, gdyż nie wszyscy imigranci z krajów islamskich to muzułmanie albo praktykujący muzułmanie. Oczywiście nie zmienia to w żadnym wypadku faktu, iż mamy tu do czynienia z niepożądaną nie-białą imigracją. Nawet jeśli zgodzilibyśmy się z powyższym twierdzeniem owego parlamentarzysty, to trzeba jednak zauważyć, że młodzi wracają do islamu, a około 75% muzułmanów określa siebie jako praktykujących na co dzień.
Servais mówi, że obecnie jest spokojnie, ale może nadejść dzień, w którym nastąpi społeczny wybuch i ktoś może chcieć zbić polityczny kapitał na wysokim, ponad 20 procentowym bezrobociu w Brukseli. Na bezrobociu, które w największym stopniu jest udziałem muzułmańskiej populacji.
Jean-François Bastin (Abdullah Abu Abdulaziz) założył Partię Młodych Muzułmanów. Bastin wierzy, że nadszedł czas by imigranci przestali czuć się skolonizowanymi, a przystosowywać zaczęła się Belgia. Chce on więcej i bardziej widocznych meczetów, szkół i domów starości, wezwań do modlitwy. W ostatnich lokalnych wyborach w dwóch okręgach (Molenbeek i Anderlecht) partia zdobyła niecałe pięć tysięcy głosów.
Te niepokojące statystyki ukazujące zjawisko stopniowego rozprzestrzeniania się muzułmanów w Europie dotyczą również wielu innych białych krajów, w tym Hiszpanii. Obecnie ponad 2,5 proc. ludności tego kraju to muzułmanie. Dane na ten temat pochodzą ze studium demograficznego przeprowadzonego przez Unię Wspólnot Muzułmańskich w Hiszpanii.
W badaniach wzięto pod uwagę dane meldunkowe (stan z 31 grudnia 2007 r.), rejestry administracji państwowej oraz dane meczetów. Na każde 10 tys. mieszkańców przypada 250 muzułmanów. Muzułmanie pochodzą głównie z Maroka, Algierii, Mauretanii, Afryki Zachodniej (Senegal, Nigeria, Gambia, Mali, Gwinea) oraz z Bliskiego Wschodu i Pakistanu. Zdecydowana większość wyznawców islamu to sunnici. Szyici stanowią niewielką grupę. 70 proc. muzułmanów koncentruje się w czterech regionach Hiszpanii: w Katalonii (279,037), Autonomii Madryckiej (196,689), Andaluzji (184,430) i w regionie Walencji (130,471). Przez ostatnie 50 lat narodowość hiszpańską przyjęło ponad 80 tys. osób. Szacuje się, że w Hiszpanii jest już ok. 150 tys. potomków imigrantów muzułmańskich.
Czy włodarze tego kraju podejmują stosowne kroki w celu uchronienia się przed islamską inwazją? Niestety nie. Po raz kolejny uwidacznia się samobójcza natura Białych, którzy nie dość, że nie starają się zapobiec biologicznej degradacji swojej społeczności, to jeszcze ją czynnie wspierają. W 1996 r. zostało przyjęte rozporządzenie o nauce islamu w szkole oraz o zatrudnieniu nauczycieli religii muzułmańskiej. Rozporządzenie ograniczyło się praktycznie jedynie do niektórych gmin Aragonii, Wysp Kanaryjskich oraz Ceuty i Melilli, ale z racji szybkiego wzrostu liczby muzułmanów w innych regionach Unia Wspólnot Muzułmańskich w Hiszpanii domaga się zapewnienia nauki islamu zgodnie z rozporządzeniem także w Katalonii (30 tys. uczniów), Madrycie (ok. 25 tys.), Andaluzji (19 tys.) i regionie Walencji (11 tys.).

Źródło: E21

Czytaj również:

* Największy Meczet W Europie Ma Stanąć W Londynie

* Rosną Wpływy Muzułmanów Na Politykę W Europie

* Agresywna Szkoła

* Nie Słabnie Muzułmańska Nie-Biała Ofensywa na Europę

* Tradycja Zobowiązuje – Czynić Europę Wolną Od Muzułmanów I Islamu

* STOP ISLAMIZACJI EUROPY

* Interes Obcych Rasowo Najeźdźców Ważniejszy Od Interesu Białych

* Muzułmańska Ofensywa Na Włochy

* Kolorowi Najeźdźcy Marokańscy Katastrofą W Holandii

* Tureccy Najeźdźcy Grożą Przemocą Na Kontynencie Europejskim

* Wiadomość z dnia 15.03.2007

* Wiadomość z dnia 15.02.2007

* Wiadomość z dnia 14.02.2007

* Wiadomość z dnia 1.02.2007

* Wiadomość z dnia 1.02.2007

* Wiadomość z dnia 9.09.2006

Największy Meczet W Europie Ma Stanąć W Londynie
Dodano: 26.03.2008 / 15:26

       W Londynie rozgorzała debata na temat planowanej budowy meczetu na skraju przyszłej wioski olimpijskiej. Miałby to być największy meczet w Europie.
Muzułmanie przekonali już władze londyńskiej dzielnicy Newham i uzyskali wstępną zgodę na budowę meczetu – większego od katedry św. Pawła i Opactwa Westminsterskiego. Przeciwko tym planom zmobilizowali się jednak mieszkańcy Newham.
Według planów architektonicznych, meczet miałby pomieścić 12 tysięcy osób. Jest to i tak kompromis będący wynikiem petycji przeciwko budowie planowanego pierwotnie meczetu dla 70 tysięcy osób. Władze dzielnicy odmówiły tymczasem pozwolenia na budowę po sąsiedzku wielkiego kościoła na 8 tysięcy osób. O jego budowę zabiegają protestanci.
Organizatorzy londyńskiej Olimpiady 2012 roku zobowiązali się zapewnić ośrodki kultu dla różnych wyznań i religii.
Dodajmy tylko, że według spisu ludności z 2001 roku Newham charakteryzuje się bardzo dużą nie-białą populacją. W Newham jest najmniej procentowo ludzi białej rasy w całym kraju. Więcej niż 60% ludności stanowią nie-Biali. Dzielnica jest także drugą pod względem ilości muzułmanów (24,3%).

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Rosną Wpływy Muzułmanów Na Politykę W Europie

Poprawność Polityczna Kontra Poprawność Naukowa
Dodano: 19.03.2008 / 14:12

Różnice w poziomach ekspresji genów między osobami pochodzenia europejskiego a afrykańskiego mogą wpływać na to, jak każda z grup reaguje na pewne leki lub zwalcza określone zakażenia.

       To jest kolejny przykład różnicy między tym co twierdzą artykuły prasowe dla ogółu społeczeństwa, a co te dla społeczności naukowej. Podczas gdy w laickich mediach składa się oświadczenia, że rasa jest "społeczną konstrukcją", aby uniknąć ataków ze strony egzekutorów politycznej poprawności i "odfinansowywania" lub odwoływania projektów, naukowcy zajmują się rzeczywistością i muszą ją traktować i omawiać jako taką.
Odkrycia, które mogą skutkować politycznie niepoprawną polityką muszą być bardzo ostrożnie dyskutowane publicznie. Odkrycia, które wydają się wspierać lub faworyzować politycznie poprawne grupy, są często publikowane i nawet reklamowane w mediach dla ogółu społeczeństwa. Również jeśli naukowcy używają zwrotu "pochodzenie" zamiast "rasa", to zazwyczaj dezorientuje i nie prowokuje politycznie poprawnej zgrai dokonującej samosądu.

Różnice w ekspresji genów między osobami pochodzenia europejskiego i afrykańskiego wpływają na reakcje na leki i zakażenia

       Różnice w poziomach ekspresji genów między osobami pochodzenia europejskiego a afrykańskiego mogą wpływać na to, jak każda z grup reaguje na pewne leki lub zwalcza określone zakażenia, jak informują badacze z University of Chicago Medical Center i Expression Research Laboratory at Affymetrix Inc. w Santa Clara w Kalifornii.
7 marca 2008 r. w wydrukowanym numerze American Journal of Human Genetics i we wczesnej publikacji online badacze ukazali, że poziomy ekspresji dla blisko pięciu procent z 9,156 genów ludzkich, które zbadali, różnią się znacznie u osobników pochodzenia europejskiego i afrykańskiego.
Zespół badawczy zastosował bezstronne podejście do całego genomu i znalazł znaczące różnice w kilku niepowiązanych procesach, zwłaszcza wśród genów związanych z produkcją przeciwciał dla potencjalnych drobnoustrojowych najeźdźców.

Źródło

Czytaj również:

* Rasa W Medycynie: Rak Piersi Szerzej Rozpowszechniony Wśród Murzyńskich Kobiet

* Wiadomość z dnia 20.04.2007

* Wiadomość z dnia 12.02.2007

Problem, Który Sam Nie Zniknie
Dodano: 11.03.2008 / 02:39

       W Grigny pod Paryżem młodociani nie-biali imigranci postrzelili czterech policjantów. Akcja była zaplanowana, a miejscowi zaplanowali na policjantów zasadzkę. Patrol policji podjechał pod piekarnię. Policjantów wezwał właściciel sklepu, który właśnie był demolowany przez bandytów.
Gdy policjanci przybyli na miejsce, czekało na nich trzydziestu zamaskowanych i uzbrojonych napastników. W kierunku stróżów prawa poleciały koktajle Mołotowa – jeden radiowóz stanął w płomieniach, a dwóch bandytów zaczęło strzelać ze strzelb. Wkrótce wybuchła bitwa, policjanci wezwali posiłki. Spokój udało się wprowadzić dopiero po półtorej godziny.
Fiasko polityki wspierania nie-białych imigrantów jest dzisiaj wyraźnie dostrzegalne. Czy zatem polityka ta powinna być nadal prowadzona?

Źródło

Czytaj również:

* Kolejne Ekscesy Nie-Białych Najeźdźców W Europie

Biali Z Oregonu Wygrywają Proces O Dyskryminację
Dodano: 8.03.2008 / 22:46

       Dwóm byłym pracownikom Departamentu Więziennictwa Stanu przyznano łącznie 1 milion dolarów w procesie o dyskryminację, w którym stwierdzono rasizm przeciwko Białym. Dyskryminację rasową wobec tej pary przejawiał kierownik, który jest Murzynem.
Ława przysięgłych stwierdziła, że Russell Rice i Larry Lytle, obaj Biali, spotkali się z dyskryminacją rasową i karą za przekazanie informacji, kiedy zeznali, że murzyński kierownik Frank Thompson faworyzował czarnych kolegów kosztem wykwalifikowanych Białych. Wszyscy trzej byli zatrudnieni w Santiam Correctional Institution (zakład karny), gdzie obaj biali mężczyźni stale zdobywali przychylne oceny za wykonywane obowiązki.

Źródło

Czytaj również:

* "Być Może Nie Jest Za Późno, Aby Powiesić Kilku Białych"

* Biali Lekarze Dyskryminowani

* Interes Obcych Rasowo Najeźdźców Ważniejszy Od Interesu Białych

* Kolejny Zignorowany Napad Murzyna Na Białego

* Umacnianie Pozycji Kolorowych Najeźdźców – Polityka Degradacji Białej Ludności

* Wiadomość z dnia 17.04.2007

* Wiadomość z dnia 24.03.2007

Zatrzymano Sześciu Podejrzanych O Terroryzm
Dodano: 3.03.2008 / 22:35

       Szwedzkie służby bezpieczeństwa aresztowały trzech obywateli Szwecji, podejrzanych o planowanie zamachów terrorystycznych, a także o finansowanie tego typu działalności.
Osoby te zatrzymano w trzech różnych miejscach w Sztokholmie. Zatrzymania były częścią operacji przeprowadzonej we współpracy ze służbami bezpieczeństwa Norwegii (PST), które w czwartek również zatrzymały trzy osoby. Jak podała norweska służba bezpieczeństwa, są one podejrzewane o finansowanie działalności terrorystycznej za granicą. Nie podano tożsamości ani narodowości tych osób.
Według internetowego wydania dziennika "Dagbladet" wszyscy aresztowani są pochodzenia afrykańskiego.
W raporcie ze stycznia, oceniającym zagrożenie terrorystyczne w Norwegii, PST sygnalizowała istnienie w Norwegii komórek popierających islamski terroryzm i dokonujących transferu pieniędzy dla jednostek bądź grup radykalnych islamistów.

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Imigranci Zagrożeniem Dla Bezpieczeństwa Europy

* Terroryści Na Celowniku

Nie Obchodzą Mnie Interesy Obcych Rasowo, Gdy Polskie Dzieci Żyją W Biedzie
Dodano: 29.02.2008 / 21:54

26% polskich dzieci żyje w biedzie.

       26% polskich dzieci żyje w biedzie – wynika z raportu przygotowanego przez Komisję Europejską. Pod tym względem nasz kraj wraz z Łotwą wypada najgorzej w całej Unii. Najmniej ubogich dzieci jest w Danii i Finlandii – 10%.
Ubogie dzieci mieszkają przede wszystkim w gospodarstwach domowych, których członkowie nie mają pracy. Ale i ona nie chroni przed biedą. Problemem, zwłaszcza w Polsce, są niskie zarobki rodziców, które nie wystarczają, by zapobiec ubóstwu.
Z danych wynika, że w naszym kraju w biedzie żyje aż jedna piąta dzieci, których rodzice mają zatrudnienie, co również jest najgorszym wynikiem w całej Unii.
Raport Komisji Europejskiej wykazuje również, iż 8% rodzin w Polsce – w tym co czwarta rodzina wielodzietna – żyje poniżej minimum egzystencji. To sytuacja, w której nie wystarcza na zaspokojenie podstawowych potrzeb: jedzenie, odzież i utrzymanie mieszkania, nie mówiąc o wydatkach na wypoczynek, edukację czy kulturę.
Pytanie podstawowe w takiej sytuacji brzmi: czy zaistnieje wyraźna wola pomocy polskim głodującym dzieciom w kulturze, w której promuje się pomoc obcym rasowo? Albo: na ile nasi politycy przejmą się losem najmłodszych Polaków?

Źródło

Raj Na Ziemi...
Dodano: 28.02.2008 / 11:35

       Zimbabwe – w okresie kolonializmu i rządów Białych jeden z najlepiej rozwiniętych gospodarczo krajów Afryki. Od momentu odbierania ziemi białym farmerom i zmuszania ich do emigracji następuje całkowite załamanie gospodarki.
100 580,2 procent wynosi oficjalna stopa rocznej inflacji w jednej z ostatnich enklaw komunizmu na świecie – afrykańskim Zimbabwe. Miesięczna stopa liczona w grudniu w porównaniu do listopada przekroczyła 120 procent, a bezrobocie sięga 80 procent.
Tak wygląda dziś gospodarka w niegdyś mlekiem i miodem płynącej Rodezji po niespełna 30 latach od przejęcia władzy przez finansowaną przez Chiny Afrykańską Armię Wyzwolenia Narodowego Zimbabwe i niebiałych rządów – najpierw premiera, a od 1987 roku prezydenta Roberta Mugabe.

Źródło

Czytaj również:

* Paranoja, Która Nie Dziwi

* Serwis Informacyjny Zimbabwe Zwierciadłem Murzyńskiej Mentalności

Kogo Powinniśmy Się Bać Chodząc Po Ulicy?
Dodano: 23.02.2008 / 18:40

       Aby jak najpełniej ukazać brytyjską rzeczywistość, a więc wysoki wskaźnik przestępstw popełnianych przez nie-białych osobników, przedstawione tu zdjęcie osoby w kapturze powinno raczej przybrać postać przedstawiciela każdej, ale na pewno nie białej rasy...

Kto się boi chodzić po ulicy?

       Jacqui Smith, minister spraw wewnętrznych na Wyspach, zbulwersowała niedawno opinię publiczną wyznając – zbyt szczerze jak na polityka – że boi się chodzić wieczorami po ulicach Londynu. Czy rzeczywiście stolica Wielkiej Brytanii jest aż tak niebezpieczna?

Czytaj więcej

Czytaj również:

* Murzyni Ranią Polaków Nożem

* Wideo: Ataki Na Białych

Jednać, Nie Dzielić
Dodano: 20.02.2008 / 14:13

       Jako biali patrioci, zwolennicy jedności białej nacji i pojednania Białych, nie zamierzamy opowiadać się po żadnej ze stron narodowo-egoistycznych sporów. Zarówno Serbowie, jak i Albańczycy, nacje o białym rodowodzie, są dla nas braćmi.
Szowinistyczne resentymenty pozostawiamy przeciwnikom jedności białej rasy. Nigdy więcej bratobójczych wojen!

Murzyni W Ameryce Mają Najwyższy Poziom Infekcji
Dodano: 19.02.2008 / 23:45

       W Stanach Zjednoczonych jest 600,000 dorosłych osób z HIV, a u Murzynów występuje dużo większe prawdopodobieństwo zarażenia niż u innych Amerykanów, według raportu Narodowego Centrum Statystyk Zdrowotnych.
Raport obejmuje dorosłych w wieku od 18 do 49 lat i jedynie osoby mieszkające w gospodarstwach domowych – nie więźniów, bezdomnych lub pacjentów w zakładach opieki, powiedział Gerry McQuillan, który prowadził badania. Dane pochodzą od osób uczestniczących w ogólnokrajowym sondażu rządu federalnego, który dotyczył zdrowia i odżywiania. Osoby te zgłosiły się na ochotnika, aby dać zbadać swoją krew na wszystko, od cholesterolu do AIDS i opryszczki, jak również poddać się pełnym egzaminom fizycznym.
"W latach 1999-2006 występowanie zakażenia HIV u dorosłych w wieku od 18 do 49 lat wśród cywilnej populacji Stanów Zjednoczonych, która nie była umieszczona w zakładzie i mieszkała w gospodarstwach domowych, wynosiło 0,47 procent", głosi raport. Mężczyźni mieli większe prawdopodobieństwo infekcji (0,7 procent) niż kobiety (0,2 procent). Osoby zainfekowane wirusem opryszczki simplex typu 2, znanej jako opryszczka narządów płciowych, miały 15 razy większe prawdopodobieństwo zarażenia również HIV, zgodnie z raportem.
Badanie wykazało, że Murzyni w wieku od 40 do 49 lat mieli najwyższy poziom infekcji, blisko 4 procent.

Źródło

Czytaj również:

* 80 Procent Przypadków HIV Dotyczyło Murzynów

Kolejne Ekscesy Nie-Białych Najeźdźców W Europie
Dodano: 17.02.2008 / 20:09

Imigranci podpalili m.in. budynek jednej ze szkół.

       11 osób aresztowano w nocy w Danii za wzniecanie pożarów i obrzucanie policjantów kamieniami. Była to siódma z rzędu noc zamieszek wywołanych przez młodocianych nie-białych imigrantów. W nocy zanotowano w Danii 25 pożarów, m.in. podpalano samochody i pojemniki na śmieci – powiedział główny inspektor policji w Kopenhadze Jan Marker. Poprzedniej nocy pożarów było aż 169. Imigranci podpalili m.in. budynek jednej ze szkół, który całkowicie spłonął.
Przyczyny zamieszek nie są jasne. Imigranci działają w małych grupach i według władz właściwie nie są zorganizowani. Nie podają też motywacji swoich czynów. Prawdopodobnie chodzi więc o zwykły wandalizm, choć pojawiła się hipoteza, iż zamieszki mogą mieć związek z ponownym opublikowaniem karykatur Mahometa sprzed dwóch lat, które wywołały falę furii wśród muzułmanów. Niepokoje rozpoczęły się w ub. niedzielę w kopenhaskich dzielnicach Noerrebro i Vesterbro, gdzie żyją nie-biali imigranci.

Źródło

Czytaj również:

* Zamieszki Na Przedmieściach Paryża

* Paryskie Przedmieścia Zdemolowane

* Holandia: Kolejna Niespokojna Noc W Amsterdamie

* Francja: Kolejne Zamieszki Wywołane Przez Nie-Białych Najeźdźców

* Tureccy Najeźdźcy Grożą Przemocą Na Kontynencie Europejskim

* Wiadomość z dnia 13.04.2007

* Wiadomość z dnia 2.04.2007

* Wiadomość z dnia 9.02.2007

* Wiadomość z dnia 29.10.2006

Murzyni Ranią Polaków Nożem
Dodano: 13.02.2008 / 21:48

       Dwaj Polacy zostali ugodzeni nożem na Shepherds Bush Green w Londynie. Jeden z Polaków wciąż przebywa w szpitalu.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia policjanci znaleźli dwóch Polaków w wieku około 20 lat. Na ciele obu mężczyzn stwierdzono rany kłute. Pierwszy z nich został zraniony w nogę, a drugi w ramię. Mężczyzn zabrano do szpitala po tym, jak karetkę wezwała kobieta, która również brała udział w incydencie. Jeden z nich został poddany operacji.
Z ustaleń policji wynika, że Polacy – czterech mężczyzn i kobieta – zostali zaczepieni na przystanku autobusowym przez grupę Murzynów, którzy poczynili nieuprzejmy komentarz. W odpowiedzi doszło do bójki. W jej czasie dwóch Murzynów użyło noży. Następnie uciekli w kierunku ronda Holland Park. Obecnie policjanci sprawdzają nagrania z miejskiego monitoringu i próbują ustalić rysopis sprawców.

Źródło

Czytaj również:

* Gwałciciele Z Murzyńskiego Gangu Obrzucają Dziewczynę Kwasem

* Wiadomość z dnia 4.02.2007

Kochaj Swoją Rasę – 14 Luty, Święto Zakochanych
Dodano: 8.02.2008 / 23:24

       Na 14 lutego przypada tzw. święto zakochanych. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten dzień przerobić na święto miłości do naszej pięknej białej rasy. Żeby jednak nie było to martwe święto, powinno ono posiadać swoje tradycje. Taką tradycją na pewno możemy uczynić rozpowszechnianie wizerunku pięknej białej kobiety. Tak więc ulotki i plakaty w dłoń biali patrioci – obklejać swoje miejscowości, zasypać je ulotkami. Nasza miłość do rasy wymaga poświęceń.

       Może ktoś byłby zainteresowany przesłaniem do nas zdjęć ze swojej akcji? Zachęcamy.

Biali Ludzie "Czują Najmniej Siły"
Dodano: 7.02.2008 / 21:06

       Biali w mniejszym stopniu czują, że mogą wpływać na decyzje dotyczące rządzenia Brytanią niż inne grupy rasowe, jak sugeruje badanie rządowe.
Jak odkrył Department for Communities and Local Government (DCLG) – jakieś 19% Białych zgodziło się, że ma coś do powiedzenia. Wśród innych grup ten współczynnik osiągnął wynik 33%. Murzyni w największym stopniu uważali, że mogą mieć wpływ na władzę – 38% powiedziało, że tak jest.
DCLG przebadał 3,905 osób w okresie od kwietnia do sierpnia ubiegłego roku.

Źródło

Czytaj również:

* Biali Będą Mniejszością

Nowe Dziewictwo Za Pieniądze Białego Podatnika
Dodano: 4.02.2008 / 21:40

       Przebywające w Belgii muzułmanki coraz częściej korzystają z chirurgii plastycznej, by odzyskać dziewictwo. Inaczej nie mają szans na małżeństwo. Koszty operacji pokrywa Belgijski Fundusz Zdrowia.
Trwający zaledwie pół godziny zabieg przywrócenia błony dziewiczej kosztuje w belgijskich klinikach od 1800 do 2500 euro. Od 1984 roku państwo refunduje koszty operacji.
Gwałtowny wzrost liczby muzułmanek chcących odzyskać dziewictwo miał nastąpić szczególnie w ciągu ostatnich trzech, czterech lat. Większość pacjentek to muzułmanki z Maroka, Tunezji czy Turcji. Same straciły dziewictwo dobrowolnie lub w wyniku gwałtu.
W sąsiedniej Francji liczba muzułmanek korzystających z operacji przywrócenia błony dziewiczej wzrosła w zeszłym roku do ponad 5 tys. W przeciwieństwie do Belgii wielu ginekologów nie godzi się jednak na przeprowadzenie zabiegu.

Źródło: Rz

Gwałciciele Z Murzyńskiego Gangu Obrzucają Dziewczynę Kwasem
Dodano: 1.02.2008 / 18:17

       16-letnia uczennica została zgwałcona przez gang, który oblał jej ciało sodą żrącą, aby zniszczyć dowody DNA.
16-latkę zostawiono walczącą o życie z okropnymi oparzeniami od substancji chemicznej używanej do czyszczenia rur kanalizacyjnych.
Na specjalistycznym oddziale do leczenia oparzeń była pod działaniem silnych środków uspokajających. Wstrząśnięta policja nazwała ten atak gorszym niż kiedykolwiek przedtem.
Tottenham w północnym Londynie – tam członkowie gangu pobili nastolatkę przed zgwałceniem jej w pustym domu. Jeden detektyw powiedział: "Po tym jak skończyli ją gwałcić, członkowie gangu oblali dziewczynę sodą żrącą, aby spróbować pozbyć się dowodów DNA. To była najbardziej przerażająca rzecz, jaką można sobie wyobrazić, i dziewczyna odniosła poważne poparzenia. Nie może być czegoś gorszego".
Każdy kto posiada informacje o ataku przeprowadzonym przez pięciu murzyńskich wyrostków, powinien zadzwonić do Crimestoppers na numer 0800 555111.

Źródło

Czytaj również:

* Pobicie Z Nienawiści Do Białych

UMIERAMY
Dodano: 30.01.2008 / 11:31

       Co czwarty z nas będzie emerytem, co trzeci imigrantem, co dziesiąty wyznawcą islamu. Tak ma wyglądać nasz kontynent po upływie czterech dekad. Tak wynika z najnowszych prognoz demograficznych opracowanych na zlecenie Komisji Europejskiej. Białych będzie stale ubywać – do 2050 r. będzie nas o 10 proc. mniej. Liczba mieszkańców całego świata w tym czasie wzrośnie o 40 proc. Oznacza to, że spadnie nasz udział w ludności ogółem – z 11,3 do 7,2 proc. A to może pociągnąć za sobą polityczną i ekonomiczną marginalizację naszego kontynentu. Najwięcej mieszkańców stracą kraje wschodnie.
Europejczyków ubędzie, bo we wszystkich państwach utrzyma się niska dzietność. Mieszkańcy południa i wschodu Europy będą wydawać na świat zaledwie jednego, góra dwóch potomków. W krajach północy i zachodu ten wskaźnik będzie tylko trochę większy, za to zaleje je wielka fala imigrantów.
Eksperci szacują, że na nasz kontynent do 2050 r. przesiedli się blisko 235 mln ludzi. Przede wszystkim z Afryki (szczególnie z krajów arabskich), Ameryki Południowej i Azji. W tych regionach świata rodzi się najwięcej dzieci, kraje stają się przeludnione i przynajmniej cześć mieszkańców będzie stamtąd emigrować do Europy.
Nie-biali imigranci napłyną głównie do Anglii, Niemiec, Austrii, Danii, Holandii, Norwegii i Szwecji. Zdecydowanie zmieni się struktura rasowa w tych krajach. Już teraz udział ludności obcego pochodzenia dochodzi tam do 10-15 proc., a w 2050 r. sięgnie jednej trzeciej populacji.
Konsekwencją zmian w strukturze rasowej Europy będą również zmiany w strukturze wyznaniowej. W Austrii w połowie XXI w. muzułmanie stanowić mogą nawet 26 proc. ludności. Kilkakrotnie wzrośnie też ich udział w ludności Francji, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.
Ludność napływowa opanuje przede wszystkim wielkie miasta. Już teraz stanowi ponad 40 proc. populacji Amsterdamu czy Londynu i blisko 30 proc. ludności Brukseli i Frankfurtu. Za kilka dekad rdzenni mieszkańcy będą tam już w zdecydowanej mniejszości.
Polska również staje się krajem-celem wielu nie-białych imigrantów, a to m.in. z tego prostego powodu, iż nasze obywatelstwo jest teraz przepustką na Zachód. Gdyby otworzono teraz granice, w kilka lat przybyłyby do Polski miliony nie-białych imigrantów.

Źródło: E21

Czytaj również:

* Rosną Wpływy Muzułmanów Na Politykę W Europie

* Wiadomość z dnia 22.03.2007

* Wiadomość z dnia 17.03.2007

Imigracja W Belgii
Dodano: 27.01.2008 / 23:36

       W ubiegłym roku w Belgii zatwierdzono 2,122 próśb o azyl. To więcej niż w roku 2006. Prośbę o azyl wniosło w sumie 11,115 obcokrajowców. 2,122 ubiegającym się o azyl przyznano go – około 1 na 5 osób.
Wzrost liczby zatwierdzonych próśb o azyl był częściowo spowodowany zaległościami, które teraz załatwiono. Większość z osób, którym przyznano azyl to nie-biali imigranci z Czeczenii (20%), a następnie Rwandy, Iraku, Konga, a także imigranci z Kosowa.

Źródło

Wideo: Ataki Na Białych
Dodano: 25.01.2008 / 02:59

http://podblanc.com/node/9196

Okrutne Zachowanie Nie-Białego Imigranta W USA
Dodano: 23.01.2008 / 21:39

       Dzień po zgłoszeniu zaginięcia swoich czworga dzieci, poławiacz krewetek załamał się i wyznał, że zrzucił je z mierzącego 80 stóp mostu. Lam Luong, nie-biały 37-letni najeźdźca z Wietnamu, został oskarżony o poczwórne morderstwo zagrożone karą śmierci, podczas gdy nurkowie poszukiwali ciał dzieci, które miały od kilku miesięcy do trzech lat. Luong jest podobno uzależniony od narkotyków, a rodzina początkowo myślała, że przehandlował dzieci, aby wesprzeć swój nałóg. Przed tym wydarzeniem ten "ciężko pracujący imigrant" żył z wpływów z polisy ubezpieczeniowej.
Niestety, ale takie wydarzenia z udziałem nie-białych imigrantów nie należą w Stanach do rzadkości:

Link 1

Link 2

Źródło

Imigranci Zagrożeniem Dla Bezpieczeństwa Europy
Dodano: 20.01.2008 / 21:15

       14 osób podejrzanych o związki z radykalnym terroryzmem islamskim aresztowano w sobotę – podało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Madrycie. Przejęto bomby i materiały do produkcji ładunków wybuchowych.
Zatrzymań dokonano w Barcelonie. Informacje o podejrzanych pochodziły od krajowych i europejskich służb wywiadowczych. 12 z aresztowanych to Pakistańczycy, dwóch pochodziło z Indii. Prawdopodobnie planowali zamach w mieście.
Wg szefa MSW w Madrycie, była to bardzo dobrze zorganizowana grupa bojowników islamskich.

Źródło: PAP

Rosną Wpływy Muzułmanów Na Politykę W Europie
Dodano: 17.01.2008 / 13:16

       Ponad 60 muzułmańskich organizacji i osobistości podjęło bezprecedensową decyzję, by wesprzeć swoimi głosami reelekcję Livingstone'a na burmistrza Londynu. Wspólne stanowisko zostało opublikowane przez Inicjatywę Brytyjskich Muzułmanów (BMI).
Trudno dalej zaprzeczać temu, że wraz ze wzrostem populacji oraz samoorganizacji muzułmanów w Europie wzrasta ich wpływ na władzę. Szacuje się, że 10-procentowa populacja muzułmanów w stolicy Wielkiej Brytanii może mieć decydujący wpływ na majowe wybory. Livingstone, lewicowy polityk Partii Pracy został doceniony przez muzułmanów za to, że jak sami mówią: opowiadał się za wycofaniem wojsk brytyjskich z Iraku, orędował za sprawiedliwością na Bliskim Wschodzie, a w samym Londynie walczył z "islamofobią i rasizmem" (czytaj: oporem Białych przed nie-białą inwazją).
Z natury demokracji wynika, że politycy będą szukać jak największego poparcia dla swoich kandydatur w wyborach powszechnych. Jeżeli to będzie korzystne dla ich głosów, będą odwoływać się do tożsamości religijnych, grup rasowych czy etnicznych. W imię uzyskania dobrego rezultatu wyborczego będą w stanie wesprzeć każdą społeczność, nawet jeśli miałoby się to dokonać kosztem interesu białych ludzi.

Źródło: PAP/E21

Czytaj również:

* Nie Słabnie Muzułmańska Nie-Biała Ofensywa na Europę

Pobicie Z Nienawiści Do Białych
Dodano: 14.01.2008 / 21:58

       21-latek obawia się, że będzie okaleczony na całe życie po tym, jak miał zostać napadnięty na ulicy w centrum Bristolu.
Jake Peters potrzebował 15 szwów do opatrzenia ran na twarzy. Twierdzi się, że napadła na niego szajka mogąca liczyć do 15 Murzynów, którzy mieli wykrzykiwać rasistowskie uwagi podczas zajścia. Jake miał zostać kopnięty w twarz. Deptano mu również po głowie.

Źródło

Czytaj również:

* Kolejny Atak Na Białego Wyciszony Przez Media

5000 Lat Jazdy Na Łyżwach
Dodano: 13.01.2008 / 14:35

       Czasami bada się oczywistość. Ale przy takich tematach jak oszczędzanie energii, hokej na lodzie i aryjskie innowacje, to badanie skupia się na fakcie, że jazda na lodzie powstała z wykorzystaniem kości zwierząt ponad 5000 lat temu.
Gdzie i dlaczego ludzie zrobili łyżwy z kości zwierząt? Dowody archeologiczne wskazują na to, że kościane łyżwy (łyżwy wykonane z kości zwierząt) są najstarszym środkiem transportu napędzanym siłą ludzkich mięśni, datującym się na 3000 lat p.n.e. Dlaczego i gdzie ludzie zaczęli jeździć na lodzie nie jest już takie jasne, jako że starożytne szczątki znaleziono w kilku miejscach rozsianych po środkowej i północnej Europie.

Źródło

Na Co Idą Nasze Pieniądze
Dodano: 8.01.2008 / 11:47

       Nasi parlamentarzyści zafundowali sobie noworoczny prezent – wydatki Sejmu będą w przyszłym roku aż o 44 mln złotych większe i wyniosą 396,585 mln złotych. Znaczna część tej sumy pójdzie na poselskie podwyżki.
Na prowadzenie biur posłowie od stycznia będą mogli wydać 12,5 tys. złotych miesięcznie, czyli aż o 2,5 tys. złotych więcej. Poselskie pensje wzrosną do 9,9 tys. złotych na miesiąc. To oznacza dwieście złotych podwyżki. Posłowie dostaną też wyższe diety – 2,5 tys. złotych. To więcej o 80 złotych. Parlamentarzyści spoza stolicy też nie mają powodów do troski – od przyszłego roku na wynajęcie mieszkania w Warszawie dostaną co miesiąc aż 2,2 tys. złotych, czyli o dwieście złotych więcej niż teraz. Gdy się pomnoży te kwoty przez liczbę posłów suma sięgnie kilkunastu milionów. A to przecież nie wszystko. Podatnicy dalej będą łożyć na podniebne podróże posłów, którzy zupełnie za darmo latają po całym kraju, na przejazdy pociągami i autobusami, wyjazdowe posiedzenia sejmowych komisji i utrzymanie armii sejmowych limuzyn.

Biali Będą Mniejszością
Dodano: 4.01.2008 / 15:07

       W ciągu kolejnych 20 lat Biali staną się mniejszością w prawie jednej czwartej londyńskich dzielnic. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez naukowców z ośrodka uniwersyteckiego w Sheffield.
Badania dotyczące cudzoziemców urodzonych za granicą i żyjących na stałe w Wielkiej Brytanii ujawniły również, że po raz pierwszy od 155 lat Hindusi przewyższyli liczebnością imigrantów z Irlandii.
Według naukowców z Sheffield University, pierwszym brytyjskim miastem, w którym Biali staną się mniejszością etniczną, będzie Leicester w środkowej Anglii. Ma się to stać w 2021 roku.

Źródło

"Być Może Nie Jest Za Późno, Aby Powiesić Kilku Białych"
Dodano: 1.01.2008 / 22:52

       Jacob Zuma został prezydentem ANC w RPA. Artykuł, który ukazał się w "Sunday Standard" może dać tym Białym, którzy nadal nazywają RPA swoim domem, pewien pogląd o tym, co nadejdzie. Czytając go można tylko upewnić się, że ludobójstwo Białych będzie trwało, podobnie jak upadek państwa.
Autor artykułu mówi, że tamtejsi Murzyni powinni "wzbogacić się" kosztem Białych, ponieważ to jest ich kraj. Oczywiście pomija on fakt, że to właśnie Biali zbudowali państwo z tego, co było przed ich przybyciem niecywilizowanym, zacofanym obszarem z małą tubylczą murzyńską populacją, która wiodła prymitywne życie. Matołkowaty autor artykułu twierdzi, że "biedni Murzyni wkrótce się wzbogacą". Czyżby zapowiedź krwawej rebelii?
"Niektórzy Biali są teraz tak biedni, że uciekli się do żebrania na światłach. Widok białych żebraków daje mi tak wiele radości", mówi autor. Utrzymuje, że Biali powinni być wdzięczni Murzynom za to, co zrobili z ich niegdyś wspaniałym państwem: "powinni uznać się za szczęściarzy, że nie zostali zastrzeleni w dniu wyzwolenia. Być może nie jest za późno, aby powiesić kilku Białych na miejscowym stadionie zwyczajnie po to, aby przypomnieć im kto tu jest podwładnym. Ale muszę przyznać, że Murzyni zachowują się przyzwoicie" (sic!).
"Po namyśle uważam, że nasz naród zachowuje się głupio. Na przykład, dlaczego nie rozdzielili między siebie białych kobiet? Z drugiej strony, nie sądzę, aby było za późno. Biali nigdy nie przestają narzekać. Jęczą (sic!) nad przestępczością. Mówią, że w tym kraju jest najwięcej przemocy na świecie. (...) Dla ich informacji, przemoc była tam zawsze. Po prostu kiedy oni byli u władzy cała przestępczość i przemoc miała miejsce w murzyńskich społecznościach. Mówię teraz, że wszyscy są równi, przestępczość musi dotykać wszystkich ludzi po równo" – kończy ten wywód.
To już kolejny dowód na to, że Biali w RPA są dyskryminowani. Wyniesienie Zumy do władzy oraz wypowiedzi przychylnych mu osobników potwierdzają tylko, iż owa dyskryminacja skierowana przeciw Białym będzie nadal postępować. Troska o bezpieczną przyszłość naszych białych braci w RPA wydaje się wiec wciąż jak najbardziej uzasadniona.

Źródło

Czytaj również:

* Wiadomość z dnia 7.05.2007

Gdzie Ta Oszczędność?
Dodano: 28.12.2007 / 21:52

       Pacjenci narzekają na służbę zdrowia, lekarze chcą więcej zarabiać, a resort zdrowia przekonuje, że pieniędzy jest zbyt mało. Jednak pieniądze nagle się znajdują kiedy urzędnikom jest za ciasno i potrzebują nowej siedziby. Tutaj już nie ma żadnego problemu z wygenerowaniem wystarczającej liczby środków. Już za dwa lata Główny Inspektorat Sanitarny z ul. Długiej w Warszawie przeniesie się do własnej siedziby. Właśnie rozstrzygnięto przetarg na rozbudowę i modernizację budynku przy Targowej 65. Inwestycja pochłonie ponad 35, 7 mln złotych. Wcale nie chcę się przenosić – mówi Andrzej Wojtyła, główny inspektor sanitarny. Niestety, nie mam wyboru. Ministerstwo Zdrowia się rozrasta, brakuje im pomieszczeń, więc zabierają je nam – tłumaczy. A podobno miało być mniej biurokracji...

Źródło: PAP/ŻW

Kolejny Atak Na Białego Wyciszony Przez Media
Dodano: 22.12.2007 / 17:31

       Strażak z Bostonu wraca do zdrowia po tym, co mogło być śmiertelnymi ranami kłutymi, odniesionymi po służbie, kiedy to rzuciła się na niego grupa Latynosów, którzy powiedzieli mu, że "nie chcą tu żadnych gringo". Chociaż policja nie klasyfikuje tego incydentu jako mającego podłoże rasowe, bada go specjalna jednostka wydziału policji w Bostonie.
32-letni Jake, którego nazwiska funkcjonariusze nie ujawnili, jest Biały. Jak na ironię życie strażaka zostało uratowane prawdopodobnie dlatego, że szukał schronienia przed napastnikami w Engine 5 na Saratoga Street – remizie, do której jest przydzielony.
"Na szczęście tych strażaków nigdzie nie wezwano" – powiedział rzecznik straży pożarnej w Bostonie, Steve MacDonald. MacDonald powiedział, że strażak udał się do restauracji Chivas na Day Square po danie na wynos, gdy "sześciu mężczyzn zaczęło z nim wymianę zdań. Powiedział, że jest tu tylko po kanapkę, i że jest strażakiem. Popchnęli go".

Źródło

Czytaj również:

* Wideo: Kolejna Biała Ofiara

* Kolejny Zignorowany Napad Murzyna Na Białego

Francja: Brat Nie-Białej Minister Skazany
Dodano: 18.12.2007 / 12:10

       Brat arabskiej minister sprawiedliwości Francji, Rachidy Dati – Omar – został skazany na osiem miesięcy więzienia za handel narkotykami. Za to samo wykroczenie w 2001 r. dostał on cztery miesiące w zawieszeniu.
36-letni ojciec ma ubiegać się u sędziego o zgodę na noszenie elektronicznej bransoletki, co jest dopuszczalnym rozwiązaniem w tym przypadku zamiast odsiadywania wyroku.
Jamal Dati, inny brat Rachidy, też poprosi o bransoletkę zamiast roku więzienia za handel heroiną.

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Drugi Brat Minister Sprawiedliwości Stanie Przed Sądem Za Handel Narkotykami

Płać Biały Człowieku, Darczyńco Świata
Dodano: 17.12.2007 / 13:43

       Unia Europejska zobowiąże się przekazać Palestyńczykom w 2008 roku 640 mln dolarów. W 2007 roku UE przekazała prawie 800 mln dolarów. 300 mln dolarów Autonomii Palestyńskiej przekaże Francja, natomiast USA ponad 550 mln dolarów.
O zapłacie UE poinformowała komisarz ds. stosunków zewnętrznych Benita Ferraro-Waldner przed otwarciem poniedziałkowej konferencji darczyńców w Paryżu. Palestyńczycy oczekują, że na tej konferencji zostanie im zaoferowana pomoc w wysokości 5,6 mld dolarów w ciągu najbliższych trzech lat.
W Paryżu będą obradować przedstawiciele 90 państw.

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Płać Biały Człowieku: Musisz Wspierać Walkę Z Chorobami W Krajach Trzeciego Świata

* Wiadomość z dnia 25.01.2007

Nietykalni
Dodano: 13.12.2007 / 23:06

       Amerykański minister obrony Robert Gates postanowił bronić Izrael, sojusznika Stanów Zjednoczonych. Robił to jednak bardzo niedbale, żeby nie powiedzieć śmiesznie. Stwierdził on bowiem, że program nuklearny Izraela nie stanowi zagrożenia dla sąsiadów państwa żydowskiego.
Występując na konferencji w stolicy Bahrajnu Manamie szef Pentagonu podkreślił, że w przeciwieństwie do Iranu Izrael nie dąży do zniszczenia swoich sąsiadów, a także nie wspiera terroryzmu. Problem w tym, iż Iran nie toczył wojen z żadnym ze swoich sąsiadów: ani ze Związkiem Sowieckim, ani z Azerbejdżanem, ani z Turkmenistanem, ani z Armenią, ani z Afganistanem, ani z Pakistanem – tylko z Irakiem, i to ze wsparciem i za zachętą Stanów Zjednoczonych. Izrael natomiast wojował i z państwem palestyńskim (które zniszczył), i z Syrią, i z Jordanią, i z Egiptem.
Gates zapytany czy myśli, że izraelski program atomowy stanowi groźbę dla regionu, zaprzeczył wywołując wesołość wśród zgromadzonych na sali.
Izrael jest podejrzewany, że jako jedyne państwo na Bliskim Wschodzie ma broń atomową. Oficjalnie władze izraelskie ani tego nie potwierdzają, ani temu nie zaprzeczają. Natomiast co do terroryzmu międzynarodowego, to izraelskie szturmowce zniszczyły (bez wypowiedzenia wojny) iracki reaktor "Osirak" 7 VI 1981 r. Terroryzm międzynarodowy w czystej postaci.

Źródło: PAP

Rasa W Medycynie: Rak Piersi Szerzej Rozpowszechniony Wśród Murzyńskich Kobiet
Dodano: 11.12.2007 / 20:57

       We wzorze używanym przez lekarzy do obliczania ryzyka wystąpienia raka piersi u kobiet najczęściej nie bierze się dostatecznie pod uwagę niebezpieczeństwa dla murzyńskich kobiet, zwłaszcza tych w wieku 50 lat i starszych – w wieku, kiedy najbardziej mogą skorzystać z badań przesiewowych i leków zapobiegawczych, jak głosi pierwsze większe nowe oszacowanie tego powszechnie stosowanego narzędzia.
Już od jakiegoś czasu niepokoiliśmy się z powodu założeń, które musieliśmy przyjąć dla murzyńskich kobiet i innych grup rasowych i etnicznych – powiedział Mitchell H. Gail, biostatystyk w National Cancer Institute, który przeprowadził ponowną ocenę wzoru, który sam opracował. – Okazuje się, że nie docenialiśmy ryzyka dla murzyńskich kobiet.
Ten postęp może mieć duże konsekwencje dla wielu murzyńskich kobiet, skłaniając je do ponownego rozważenia niebezpieczeństwa grożącego im ze strony choroby będącej najczęstszym rodzajem raka u kobiet i drugim nowotworem w kolejności pod względem ofiar śmiertelnych.

Źródło

Czytaj również:

* Wiadomość z dnia 20.04.2007

Imigranci Napastnicy
Dodano: 7.12.2007 / 14:43

       Przed sąd zostało doprowadzonych czterech Czeczenów, uczestników bójki w klubie Metro w Białymstoku, podczas której został ugodzony nożem ochroniarz.
Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec młodego Czeczena, który ugodził ochroniarza klubu Metro w obie nogi. Trzej inni, z zarzutem pobicia, prawdopodobnie poczekają na rozprawę na wolności. Wnioskowaliśmy o areszt także i dla tych osób, ale sąd wniosek odrzucił – powiedziała Bożena Kiszło, prokurator Prokuratury Białystok-Południe.
Do zajścia doszło, gdy ochroniarze wyprosili czterech Czeczenów na prośbę klientów. Rozpoczęła się szarpanina. Jeden z Czeczenów, który rzucił się z nożem na ochroniarza, zabarykadował się w toalecie. Pozostali obezwładnili go gazem. Policja zatrzymała dwóch innych uczestników burdy. Czwartego Czeczena zatrzymano dopiero po tym jak ochroniarze w sposób zdecydowany wyprowadzili go z lokalu U Greka.
Dodajmy tylko, iż to już kolejny akt napaści osób obcych rasowo z użyciem noża, jaki został dokonany na terenie naszego kraju. Do ostatnio nagłośnionych wydarzeń tego rodzaju zaliczamy m.in. ranienie 21-letniego polskiego studenta we Wrocławiu, który trafił do szpitala z obrażeniami brzucha i klatki piersiowej po zadaniu mu kilku ciosów nożem przez Kazacha w czasie sprzeczki. Inny wątek tej sprawy to bardzo łagodne potraktowanie sprawcy przez wrocławski Sąd Okręgowy, ale ulgowe traktowanie nie-Białych, potencjalnych i faktycznych napastników, jest w Polsce wręcz standardem. Mogliśmy się również spodziewać, iż obrońcy imigrantów w czasie procesu będą próbowali wykreować z nożowników ofiary "polskiego rasizmu". Tak też się stało.

Źródło: PAP

80 Procent Przypadków HIV Dotyczyło Murzynów
Dodano: 3.12.2007 / 23:21

       Pierwsza kiedykolwiek zgromadzona statystyka dotycząca HIV w regionie Washington D.C., opublikowana w ogólnikowym raporcie, ukazuje "współczesną epidemię", niezwykłą w swoich rozmiarach, złożoności i zasięgu we wszystkich częściach miasta.
Liczby najbardziej wyraźnie ilustrują wpływ HIV na murzyńską społeczność. Ponad 80 procent z 3 269 przypadków HIV zidentyfikowanych między 2001 a 2006 r. dotyczyło Murzynów obojga płci i nastolatków. Wśród kobiet, których testy dały wynik pozytywny, rosnącego procenta miejscowych przypadków, dziewięć na 10 było Murzynkami.

Źródło

Czytaj również:

* Epidemiologia: Murzyni Roznosicielami Wirusa HIV

Trucizna "Made In China"
Dodano: 2.12.2007 / 15:02

       Nie ma ostatnio tygodnia, by w którymś z krajów Zachodu, także w Polsce, nie wybuchała jakaś "chińska afera" ze szkodliwymi chińskimi zabawkami bądź z talerzami malowanymi farbą zawierającą ołów. Z Chin płyną nie tylko zabawki i talerze, ale także zatruta żywność.
O ile o "chińskich bublach" mówi się od dawna, to o szkodliwej chińskiej żywności głośno zrobiło się dopiero wiosną tego roku, gdy kilka tysięcy amerykańskich psów i kotów śmiertelnie zatruło się importowanym pokarmem. Potem popłynęły informacje o wstrzymywaniu kolejnych dostaw z Chin: ryb skażonych antybiotykiem, zabawek pokrytych trującą farbą z dodatkiem ołowiu, toksycznych suszonych owoców. Ze sklepów w Europie, USA i Kanadzie wycofywać zaczęto opony, materace, komórki czy sztuczne ognie. Wszystko "made in China".

Czytaj również:

* Trujące produkty z Chin

Biali Lekarze Dyskryminowani
Dodano: 30.11.2007 / 16:57

       Lekarze brytyjscy zaczynają podnosić głos i przełamywać tematy tabu, obserwując szerzące się zjawisko promowania mniejszości rasowych, prowadzone przez administratorów służby zdrowia National Health Service.
David Rosin, były wiceprezydent uczelni Royal College of Surgeons oraz były prezydent Zrzeszenia ds. Chirurgii Raka powiedział, że zarówno kobiety jak i osoby z mniejszości etnicznych są traktowane w sposób preferencyjny.
Jedną z ofiar jest właśnie D. Rosin, któremu odmówiono prestiżowej nagrody, pomimo bogatej pracy naukowej, poparcia kolegów lekarzy, rekomendacji uczelni oraz innych gremiów. Gdy próbował on dociec dlaczego nie mógł otrzymać wspomnianej nagrody, spotkał się z następującą odpowiedzią: "A czego się spodziewasz? Nie jesteś Murzynem, nie jesteś kobietą i masz wszystkie cztery kończyny".
"Nadszedł czas, aby ktoś zabrał głos w sprawie odwrotnej dyskryminacji" – napisał D. Rosin w liście do pisma "Hospital Doctor". "W politycznie poprawnej atmosferze, w której żyjemy, mamy wyraźnie do czynienia z odwrotną dyskryminacją".

Źródło

Nadzwyczajna Debata Z Udziałem Prezydenta
Dodano: 28.11.2007 / 12:03

       W nocy z wtorku na środę na obrzeżach Paryża nadal było niespokojnie, choć skala przemocy osłabła.
Francuski rząd ma w środę przeprowadzić nadzwyczajną debatę, z udziałem prezydenta Sarkozy'ego, na temat kryzysu w podparyskich aglomeracjach, gdzie od trzech dni dochodzi do gwałtownych zamieszek.
Podczas całych zajść rannych zostało niemal 130 policjantów, w tym kilku ciężko.

Źródło: PAP

Liczba Biednych Mieszkańców Afryki Południowej Podwoiła Się
Dodano: 28.11.2007 / 01:02

       Liczba mieszkańców Afryki Południowej żyjących za mniej niż 1 dolara dziennie podwoiła się w ciągu dekady krótko po zakończeniu apartheidu.
Badania przeprowadzone w 2005 r. przez South African Institute of Race Relations wykazały, że 4,2 mln ludzi żyło za 1 dolara dziennie. To wzrost od 1,9 mln w 1996 r., dwa lata po pierwszych ogólnorasowych wyborach.
"Ubóstwo wzrosło zarówno jeśli chodzi o liczby bezwzględne, jak i proporcjonalnie" – ogłosił w oświadczeniu Instytut, obwiniając o ten wzrost bezrobocie oraz HIV/Aids.
Instytut twierdzi, że ubóstwo rośnie również wśród białej populacji.

Źródło

Zamieszki Na Przedmieściach Paryża
Dodano: 27.11.2007 / 13:38

Nie-biali Imigranci Demolują Przedmieścia

       Druga noc przebiegła na niektórych przedmieściach Paryża pod znakiem zamieszek i potyczek między nie-białymi imigrantami a policjantami. Ich zasięg poszerzył się w porównaniu z poprzednią nocą.
Na północnym przedmieściu Paryża już nie tylko miasto Villiers-le-Bel, ale również sąsiednie miejscowości – były sceną gwałtownych rozruchów. Ponad trzydziestu policjantów odniosło obrażenia. Jeden z nich został trafiony w ramię z broni palnej. Spłonęło ponad 60 samochodów. Częściowo spalone zostały dwie szkoły, urząd podatkowy i supermarket.
Zamieszki przeniosły się również na południowe przedmieścia francuskiej stolicy, gdzie podpalony został autobus i samochód ciężarowy.
Pretekstem do kolejnych już scen wandalizmu z udziałem kolorowych imigrantów była śmierć dwóch osób w wyniku zderzenia ich motocykla, notabene kradzionego, z samochodem policyjnym. Wstępne wyniki śledztwa wykazują, że policjanci nie ponoszą winy za ten wypadek.

Źródło: IAR

Paryskie Przedmieścia Zdemolowane
Dodano: 26.11.2007 / 23:11

Paryskie Przedmieścia Zdemolowane

       Grupy nie-białych najeźdźców w podparyskich miasteczkach całą noc walczyły z policją, demolowały witryny sklepowe i usiłowały podpalać budynki. Pretekstem do takiego zachowania miała być śmierć dwóch osób, które zginęły w wypadku drogowym na kradzionym motocyklu, zderzając się z samochodem policyjnym. Samochód patrolu policji jechał z przepisową szybkością, kiedy z lewej strony uderzył w niego jadący z dużą prędkością motocykl.
Nie-biali imigranci zamieszkujący Villiers-le-Bel za całe zdarzenie obwinili policję. Przyłączyli się do nich również imigranci z innej podparyskiej miejscowości – Arnouville-les-Gonesse, którzy, oczywiście w "akcie sprawiedliwości i zemsty", próbowali dokonywać podpaleń, a w przerwach między podpaleniami a dewastacją – rabowali sklepy. Atakowani byli również strażacy. Francuska telewizja pokazała palące się śmietniki i wrak spalonego samochodu.
W listopadzie 2005 roku przez przedmieścia paryskie przetoczyła się kilkutygodniowa fala agresji i rozruchów wywoływanych przez imigranckie grupy, w trakcie których m.in. podpalono setki samochodów. Wydarzenia te były najgwałtowniejsze od 40 lat. Jak długo jeszcze Francja będzie zmagała się z terrorem, jaki fundują temu krajowi i jego rdzennym mieszkańcom nie-biali najeźdźcy?

Źródło: IAR

Czytaj również:

* Francja: Kolejne Zamieszki Wywołane Przez Nie-Białych Najeźdźców

Za To Nie Mogą Obwiniać "Złych Białych". A Może Jednak?
Dodano: 20.11.2007 / 22:57

       Bójka przed Lakewood High School przerodziła się w zamieszki na pełną skalę wewnątrz budynku, gdzie blisko 150 uczniów atakowało siebie nawzajem, niewinnych obserwatorów, a nawet policję. Pierwsi policjanci, którzy zareagowali na ten widok, zostali napadnięci przez walczących i musieli wezwać wsparcie z kilku okolicznych miejscowości.
Uczniowie powiedzieli, że bójka została wywołana przez rywalizujące murzyńskie i latynoskie gangi, które ścierały się ostatnio. W swoim szczycie bijatyka objęła przypadkowe ataki na obserwatorów, rzucanie krzesłami i stołami przez uczniów, a także przygniecenie kilku policjantów do ziemi.
Policja w pełnym wyposażeniu bojowym i wykorzystująca sprej pieprzowy oraz psy, ostatecznie opanowała sytuację po około 20 minutach. Zdenerwowani rodzice wezwani przez dzieci komórkami do szkoły zobaczyli ją w stanie oblężenia, a niektórzy zostali aresztowani, gdy odmówili stosowania się do poleceń policjantów.

Źródło

Cenzura Na Stadionach
Dodano: 17.11.2007 / 19:48

       Spotkania przegrane walkowerem za nieprawidłową flagę na trybunach już w rundzie wiosennej. Bez dyskusji – tak chce PZPN.
Przed rundą wiosenną kluby pierwszo- i drugoligowe muszą przygotować listę symboli, flag i haseł, które ich kibice będą mogli wieszać na stadionach w czasie sezonu. Jeśli delegat PZPN zauważy na trybunach jakąś flagę bądź symbol, który nie widnieje na liście i każe go zdjąć, a w ciągu 15 minut to się nie stanie, sędzia przerwie mecz i da walkowera. Jeśli flaga będzie na trybunie gości, ukarana będzie drużyna przyjezdna. To plan PZPN, który związek przekaże klubom i Ekstraklasie S.A. po zakończeniu rundy jesiennej...

Źródło: PAP

Terroryści Na Celowniku
Dodano: 12.11.2007 / 15:05

       Policja w kilku krajach Europy poszukuje 20 członków siatki terrorystycznej podejrzanej o rekrutowanie zamachowców-samobójców do przeprowadzania ataków w Iraku i Afganistanie.
Jak dotychczas włoska policja aresztowała 11 osób, głównie nie-białych imigrantów pochodzących z Afryki Północnej.

Źródło: PAP

11 Listopad
Dodano: 11.11.2007 / 12:03

       Dzisiejszego dnia obchodzimy święto odzyskania przez Polskę niepodległości. Jako narodowi socjaliści czujemy emocjonalną braterską jedność ze wszystkimi białymi narodami. Jako Słowianie podkreślamy bliskie relacje jakie nas łączą z naszymi pobratymcami z Białorusi, Czech, Rosji, a także z wieloma innymi słowiańskimi nacjami. Natomiast jako Polacy i patrioci wyrażamy dziś szacunek dla kraju naszego pochodzenia, a także dla idei czystej i niematerialnej, która występując dziś pod postacią ojczyzny Polski, określa naszą tożsamość.
Czujemy silną więź z naszą ziemią i polskim narodem, albowiem rzeczą niewyobrażalnie ważną zarówno dla nas, narodowych socjalistów, jak i dla zdrowego rozwoju każdej jednostki ludzkiej, jest pojmowanie wspólnoty krwi, ziemi, rasy, narodu, obyczajów i historii, jako wspólnoty ojczyźnianej, zdrowej w swej narodowej strukturze.
Nasz polski patriotyzm jest wartością, na podstawie której budujemy i kształtujemy swój patriotyzm słowiański, a w konsekwencji, tak istotny przecież dla nas patriotyzm rasowy.
Patriotyzm polski – patriotyzm słowiański – patriotyzm rasowy. Jest to konstrukcja, w której każdy z elementów stanowi rzecz wzajemnie się uzupełniającą i nierozerwalną. Nie ma narodowego socjalizmu bez patriotyzmu.

Histeria Sięga Zenitu
Dodano: 10.11.2007 / 22:47

JB

       Znak, który został powieszony na płocie jest symbolem rasistowskim – mówi delegat PZPN Andrzej Tomaszewski, który zadecydował o przerwaniu piłkarskiego meczu pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok.
Druga połowa spotkania w Warszawie została opóźniona o około 20 minut. Delegat PZPN domagał się od kibiców gości zdjęcia z płotu flagi opatrzonej wg niego "rasistowskim symbolem".
Znak, który został powieszony na płocie jest symbolem rasistowskim. Znajduje się w wykazie przekazanym delegatom przez PZPN... – wyjaśnił delegat po zakończeniu meczu.
Ów delegat wspomina tu o wykazie dostarczonym władzom PZPN-u przez lewactwo, władzom, które bezkrytycznie przyjęły jego zawartość, i na którym jako rasistowskie widnieją nawet symbole narodowe.
O zdjęcie transparentu kibiców prosił kapitan drużyny Jacek Banaszyński, a także przedstawiciele władz Jagiellonii. Ci jednak odmówili. Próba zdjęcia flagi przez ochronę również zakończyła się niepowodzeniem – w sektorze gości było około 1000 kibiców, a solidarność z nimi wyrażali sympatycy Legii z "Żylety". Flaga została więc zasłonięta przez płachty narzucone na przenośną bramkę, a mecz wznowiono. Chwilę po gwizdku arbitra feralny transparent zawisł kilka metrów powyżej prowizorycznej zasłony i do końca spotkania wisiał.
To już kolejna próba ingerencji w ideologiczne preferencje kibiców, mimo iż w tym przypadku mocno chybiona, co wyraźnie ukazuje fotografia. Dodajmy do tego, iż władze PZPN-u nie mają żadnych podstaw prawnych do tego, aby komukolwiek dyktować jakiej treści politycznej bądź tożsamościowej transparent nie może zostać wywieszony. Głupota i histeria w tych strukturach sięgnęła już chyba zenitu. Ale czemu tu się dziwić, skoro dla tych skorumpowanych i nietykalnych byłych aparatczyków "aktem rasizmu" jest nawet podkreślenie dumy ze swojego rasowego pochodzenia, czemu już wielokrotnie dawali wyraz przerywając inne mecze.

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Wiadomość z dnia 24.03.2007

* Wykopmy głupotę ze stadionów

Beenhakker O Holandii: "Ten Kraj Zgubił Swoją Tożsamość"
Dodano: 9.11.2007 / 19:11

       Trener reprezentacji Polski Leo Beenhakker udzielił bardzo ciekawej i szczerej wypowiedzi, która w sposób dobitny obrazuje obecną sytuację w – niegdyś jeszcze białym – kraju tulipanów. Trener jest Holendrem, ale nie mieszka w ojczyźnie, a sam postanowił przenieść się do Belgii. W jednym z ostatnio przeprowadzonych z nim wywiadów wyjaśnił jakie były powody jego przeprowadzki. Tych kilka uwag poczynionych przez Beenhakkera ukazuje również do czego prowadzi tzw. polityka otwartości wobec obcych rasowo i jakie są jej konsekwencje, do których z pewnością możemy zaliczyć biologiczne wyniszczanie poszczególnych białych narodów. To już kolejna publiczna wypowiedź na temat Holandii, która potwierdza tylko tyle, iż liberalizacja życia społecznego, której pochodną jest właśnie wspomniana tu polityka otwartości, może wywołać bardzo poważne szkody i prowadzić do upadku nie tyle w sferze moralności (legalizacja aborcji, homoseksualizmu), co w dziedzinie "być albo nie być" danego narodu.
Dlaczego nie mieszkam w Holandii? Bo Holandia to już nie jest Holandia. Ten kraj zgubił swoją tożsamość. Zawsze byliśmy otwarci na obcokrajowców, wszystkich do siebie zapraszaliśmy i traktowaliśmy z szacunkiem. Teraz jednak obcokrajowcy stanowią więcej niż połowę mieszkańców Amsterdamu... – wyjaśnia Beenhakker.
Uważam, że pozwoliliśmy im na zbyt wiele. W Polsce jestem obcy, ale muszę zaakceptować wasze zwyczaje, kulturę i religię. Jakby mi się nie podobało, to bym się stąd wyniósł. A w Holandii przyjezdni zmienili naszą kulturę na swoją. Ostatnio czytałem wywiad z najlepszym holenderskim tenisistą sprzed lat Richardem Krajickiem, który powiedział, że wyprowadza się z Holandii, bo jakby chciał mieszkać w kraju muzułmańskim, toby wybrał inne miejsce na świecie – dodał.

Źródło

Podwyżki Dla Urzędników
Dodano: 7.11.2007 / 00:03

...

       Ponad 500 mln zł na podwyżki dla służby cywilnej przygotował rząd PiS. Decyzje zostawiamy w spadku Platformie – mówią w Kancelarii Premiera. PO nie mówi "nie".
Jeśli PO zaakceptuje propozycję PiS, w marcu 2008 r. dyrektorzy generalni urzędów centralnych zaproponują wszystkim pracownikom nowe umowy. Będą w nich: nowe nazwy stanowisk oraz nowe zarobki. Najczęściej wyższe niż dotychczasowa pensja. Nowe umowy dostanie około 100 tys. urzędników. Kancelaria Premiera Jarosława Kaczyńskiego przygotowała już rozporządzenie płacowe.
Plan PiS zakłada, że każdy urząd i ministerstwo dostanie w 2008 r. budżet zwiększony o wskaźnik inflacji oraz dodatkowo o kolejne 6 proc. To nie koniec. Kolejne pieniądze to tzw. dodatek specjalny, który urzędnicy mają dostawać od 1 stycznia. Na każdego z nich ma przypadać 2 tys. zł rocznie. W sumie na całą reformę administracji w projekcie ustawy budżetowej zapisano ponad 528 mln zł z rezerwy celowej.

Źródło: PAP

Włosi Przejrzeli Na Oczy
Dodano: 4.11.2007 / 16:32

       Włoski rząd, pod naciskiem społeczeństwa, wprowadził antyimigracyjne rozwiązania prawne. Wstrząs wśród rodowitych mieszkańców tego kraju wywołało bestialskie zamordowanie rzymianki przez Cygana, który przybył do Włoch z Rumunii. Policja zyskała prawo szybkiego wydalania imigrantów "zagrażających bezpieczeństwu publicznemu".
Ciężko pobita 47-letnia Giovanna Reggiani, którą we wtorek napadł i prawdopodobnie zgwałcił cygański imigrant, zmarła w czwartek w rzymskim szpitalu. W szoku po bestialskim morderstwie i pod naciskiem włoskiego społeczeństwa rząd Romano Prodiego w ekspresowym tempie wydał przepisy zezwalające na szybkie wydalenie z Włoch imigrantów uznanych przez policję za niebezpiecznych.
Spór o stosunek do imigracji od lat różnił włoską prawicę oraz lewicę. Ci drudzy, jak zwykle w duchu ignorancji wobec bezpieczeństwa i interesu swych obywateli, nieraz bełkotali coś o "faszystowskiej przeszłości Włoch, jako argumencie na rzecz obowiązku wyrozumiałości wobec obcych". Ignorowali przy tym fakt obniżenia standardów bezpieczeństwa, wzrost wskaźników ciężkich przestępstw, na co duży wpływ miała przecież nie-biała imigracja. Opór rdzennych Włochów przeciwko polityce "otwartości kraju dla obcych" okazał się jednak w tym przypadku silniejszy. Wielu lewackich zwolenników rozmazania Italii w mozaice wielorasowości, w wyniku jawnej porażki wolało ucichnąć. Po wydaniu przepisów o nadzwyczajnych uprawnieniach policji – Silvio Berlusconi atakował obecnego premiera za zbytnie zwlekanie z decyzją.

Źródło

Czytaj również:

* Wiadomość z dnia 31.03.2007

Epidemiologia: Murzyni Roznosicielami Wirusa HIV
Dodano: 3.11.2007 / 23:08

       W USA, Europie, znacznej części Ameryki Południowej, Australii i Japonii przyczyną AIDS jest przede wszystkim wirus opisany jako "HIV-1 grupa M podtyp B", który pochodzi z Haiti. Do takich wniosków doszli naukowcy badający stare, przechowywane w laboratoryjnych "archiwach" próbki krwi.
Stwierdzono nawet więcej – do Stanów Zjednoczonych wirus HIV został prawdopodobnie przywleczony przez pojedynczego haitańskiego imigranta w 1969 r., a na tę wyspę dostał się zapewne wcześniej z Afryki, wraz z haitańskimi robotnikami pracującymi okresowo w Kongo. Co nastąpiło później – dobrze wiemy. Dzisiaj wirusem zakażonych jest na świecie kilkadziesiąt milionów ludzi.
Autorzy badań, których wyniki opublikowano w prestiżowym PNAS (czasopismo naukowe United States National Academy of Sciences), mają nadzieję, że dokładne odtworzenie dróg rozprzestrzeniania się poszczególnych wariantów HIV, może pomóc w skuteczniejszym leczeniu epidemii.

Źródło

Czytaj również:

* Wiadomość z dnia 5.05.2007

Pamięć O Przodkach
Dodano: 2.11.2007 / 00:05

       Dzisiejszego dnia obchodzimy Dziady – Święto Przodków. Pochylając się w zadumie nad pojęciem czasu i przemijania, pielęgnujmy pamięć o naszych przodkach, członkach rodziny oraz kolegach i koleżankach, których nie ma już wśród nas, a którzy żyją w naszych sercach.
Niech słowiański, polski zwyczaj rozpalania płomieni dla przodków będzie świadectwem naszej pamięci.

Agresywna Szkoła
Dodano: 1.11.2007 / 17:35

...

       Federalny zespół ekspertów radzi, aby prywatna szkoła islamska wspierana przez rząd saudyjski została zamknięta, zanim rząd Stanów Zjednoczonych nie upewni się, że szkoła ta nie promuje radykalnego islamu.
Ostatnio pojawiają się dość realne przesłanki skłaniające do tego by sądzić, iż przynajmniej niektóre szkoły islamskie mogą stanowić ośrodek promujący muzułmański ekstremizm, w sposób antagonistycznie nastawiony do ludzi pochodzenia europejskiego.

Źródło

Czytaj również:

* Wiadomość z dnia 15.03.2007

Paranoja, Która Nie Dziwi
Dodano: 31.10.2007 / 17:47

       Dziesięciu białych farmerów pojawiło się w sądzie w Zimbabwe w charakterze oskarżonych o przejawianie aktywności rolniczej na swoich ziemiach w kraju, gdzie miliony ludzi będą potrzebowały pomocy żywnościowej w ciągu nadchodzących kilku miesięcy.
Sprawa prowadzona w okręgu Chegutu, 70 mil na południowy zachód od Harare, obnaża przewrotność i antybiały charakter polityki prezydenta Roberta Mugabe. Rolnictwo rynkowe było filarem gospodarki w czasach, gdy Zimbabwe było eksporterem żywności. Od 2000 r., kiedy rząd zaczął zajmować farmy należące do Białych, często przemocą, sektor rolniczy upadł i nastąpił krach gospodarki. Inflacja w tym kraju wynosi obecnie 6 600 procent i jest najwyższa na świecie.

Źródło

Czytaj również:

* Rządy Białych Ratunkiem Dla Krajów Trzeciego Świata

* Wiadomość z dnia 22.02.2007

Demokracja W Akcji: Zamykanie Ust Niepokornym
Dodano: 29.10.2007 / 22:51

       Muzeum Nauki odwołało wykład amerykańskiego pioniera DNA, doktora Jamesa Watsona po tym, jak stwierdził, że Murzyni są mniej inteligentni od Białych. Dr Watson, który zdobył Nagrodę Nobla w 1962 r. za udział w odkryciu struktury DNA, miał przemawiać we wspomnianym muzeum. Ale placówka ta odwołała to wydarzenie, oświadczając, że jego poglądy wyszły, i tu uwaga, bo chyba większej głupoty nie dało się palnąć: "poza poziom dopuszczalnej debaty". Pod adresem doktora padały również opinie, iż jego poglądy "są mocno obraźliwe", i że "uda im się jedynie dostarczyć tlenu dla BNP".

Źródło

Zadruga Na Cenzurowanym
Dodano: 27.10.2007 / 15:39

Zadruga

       Urząd miasta Wrocławia nie zgodził się na zorganizowanie przez stowarzyszenie Zadruga Święta Przodków. Ograniczanie wolności zadrużan jest tłumaczone przez urzędników obawą przed powtórką ekscesów z pierwszego dnia wiosny.
Wtedy to, legalna manifestacja polskich patriotów, w tym zadrużan, którzy chcieli uświadomić społeczeństwo o zagrożeniach wynikających z nie-białej imigracji, i którzy domagali się przy tym ochrony naszego kraju przed nosicielami wirusa HIV, została zakłócona przez nielegalne zbiorowisko kryptomurzynów, którzy i tak ponieśli porażkę na całej linii. Uczestnikom manifestacji zarzucano później propagowanie "faszyzmów" itp. niepoprawnych politycznie zachowań. Oczywiście nie obyłoby się bez prześladowań organizatorów manifestacji przez reżim demokracji, gwarantujący ponoć wolność przekonań i swobodę ich wyrażania.
Zadruga zapowiada, iż zamierza walczyć o swoje prawa do organizacji spotkań religijnych: Złożymy odwołanie, bo władze zachowują się bezprawnie. To łamanie praw człowieka, bo jesteśmy rodzimowiercami, nacjonalistami i nikogo nie powinno dziwić, że obchodzimy takie święto.
Pojawiają się jednak pewne obawy co do respektowania przez reżim demokracji tzw. praw człowieka odnoście patriotów. Gdyż jak powszechnie wiadomo, owe prawa funkcjonują przede wszystkim w celu ochrony różnego rodzaju zboczeńców (homoseksualiści), czy chociażby ochrony decyzji niedoszłej "mamusi" o zamordowaniu swojego dziecka (aborcja), dajmy na to, nawet z takich powodów jak niski budżet rodziny. Tak więc tzw. prawa człowieka nie mają w zamyśle funkcjonować w celu ochrony zdrowej większości przed chorobami i dewiacjami seksualnymi. Nie przysługują one również małemu dziecku, jako prawo do życia. Czy zatem w myśl obecnie panującego systemu, mają one przysługiwać polskim patriotom rodzimowiercom, którzy z racji prezentowanych przez siebie poglądów, są w tym przypadku przez ten system tych praw jawnie pozbawiani?

Informację nadesłał Gero/Wrocław

Szwajcarzy Przeciwko Imigrantom
Dodano: 25.10.2007 / 00:14

Konferencja prasowa SVP

       Sprzeciwiająca się imigracji Szwajcarska Partia Ludowa (SVP) wygrała wybory parlamentarne w Szwajcarii.
Kampania wyborcza była wyjątkowo ostra. Nie obyło się bez oskarżeń, awantur, kłótni, a nawet zamieszek. Symbolem przedwyborczych zmagań stał się plakat wyborczy Partii Ludowej, na którym trzy białe owce "wykopują" czarną owcę poza granice kraju. Christoph Blocher, lider SVP i minister sprawiedliwości, twierdzi, że tak właśnie należy walczyć z "czarnymi owcami", czyli imigrantami, którzy stanowią już 20 proc. społeczeństwa Szwajcarii, i którzy są odpowiedzialni za pokaźny procent przestępstw. Imigranci, głównie muzułmanie, są według Blochera zagrożeniem dla zachowania tradycyjnych wartości w alpejskim kraju. Zwycięstwo SVP jest komentowane również jako wyraz poparcia Szwajcarów dla antyunijnej polityki zagranicznej, od wielu lat lansowanej przez partię.
Dobre wyniki sondażowe Partii Ludowej wywołały popłoch. Już po raz kolejny oskarżono partię Blochera o propagowanie "rasizmu". Niektórzy twierdzą nawet, że ewentualne zwycięstwo prawicy będzie końcem szwajcarskiej demokracji. O, jakie to straszne...
No to teraz pozostaje nam tylko czekać na zastosowanie przez reżim demokracji środka zaradczego, tak jak zrobiono to niegdyś w odniesieniu do Austrii, w której wybory zakończyły się nie po myśli unijnej elitki. Czy możemy znowu liczyć na sankcje?

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Czujność Reżimu Politycznej Poprawności

Holandia: Kolejna Niespokojna Noc W Amsterdamie
Dodano: 22.10.2007 / 16:25

Zamieszki nie-białych najeźdźców w Holandii

       Tylko ostatniej nocy w czasie zamieszek wywołanych przez nie-białych imigrantów spalono co najmniej cztery samochody w jednej z dzielnic Amsterdamu, która stanowi ich większe skupisko. Była to już szósta, niespokojna noc w stolicy Holandii. W sumie w ciągu niespełna tygodnia spalono jedenaście samochodów.
Rozruchy zaczęły wybuchać tydzień temu, kiedy policja zastrzeliła agresywnego młodego imigranta z Maroka, który rzucił się z nożem na funkcjonariuszy i zranił dwóch z nich.
Imigrant ten miał kontakty z grupą islamistów, która zamordowała reżysera Theo van Gogha. Wg oficjalnych danych w 16-milionowej Holandii mieszka ponad milion muzułmanów.

Źródło

Czytaj również:

* Nie Słabnie Muzułmańska Nie-Biała Ofensywa na Europę

Wideo: Kolejna Biała Ofiara
Dodano: 20.10.2007 / 16:28

Atak na Białego

       Obejrzyjcie ten film wideo, na którym Murzyni w brutalny sposób biją kolejnego Białego człowieka.
Zbrodnia nienawiści? Rasizm? Nieee, ofiara jest biała, a wszyscy wiemy, że my niebieskookie białe diabły zasługujemy na taką karę i tylko my jesteśmy w stanie dokonać "aktu rasizmu i nietolerancji". Murzyni oczywiście rzekomo nie zwracają uwagi na rasę. Albo przynajmniej tak twierdzi nasz nastawiony przeciwko białej rasie establishment, jako że "nasi przywódcy" – czy to w USA, czy to w Europie – tradycyjnie ignorują nasilające się brutalne ataki na Białych...
Zdecydowana większość międzyrasowych napadów to napady kolorowych na Białych, ale zdecydowana większość "zbrodni nienawiści" (jak reżim demokratycznej politycznej poprawności eufemistycznie nazywa dodatkową karę), czyli takich, które motywowane są względami rasowymi, jest zarzucana Białym.
Dlaczego tak jest? Dlaczego obecny system kulturowo-polityczny i poszczególne rządy dyskryminują Białych w każdym aspekcie społecznym – od kredytów preferencyjnych, mieszkań, imigracji, edukacji, pracy (np. tzw. akcja afirmatywna), awansu i tak dalej? Takich dziedzin możemy wymieniać do znudzenia. Co ważniejsze, jak długo my, Biali, będziemy znosić tę rażącą niesprawiedliwość wobec naszych ludzi, której dopuszczają się tyrańskie demokratyczne rządy, służące jedynie plutokratom i kolorowym. Kiedy my, Biali, wstaniemy i zaczniemy zachowywać się jak Biali?

Źródło

Czytaj również:

* Mass Medialpropaganda: "Zbrodnie Nienawiści" Domeną Białych

Nie Słabnie Muzułmańska Nie-Biała Ofensywa na Europę
Dodano: 19.10.2007 / 22:37

       W Niemczech powstaje obecnie 184 nowych meczetów – podał niemiecki dziennik "Sueddeutsche Zeitung", powołując się na islamską placówkę Islamarchiv w Soest, w Nadrenii Północnej-Westfalii.
Jak zaznacza gazeta, liczba ta obejmuje jedynie "klasyczne świątynie", posiadające widoczne z zewnątrz kopuły i minarety. Dodatkowo muzułmanie budują bądź planują budowę 2600 domów modlitwy itp. placówek.
Muzułmańska Rada Koordynacyjna zdementowała tymczasem pogłoski o planach przejęcia kolejnych kościołów. Dotychczas na meczety zamieniono nie więcej niż "półtuzina" kościołów – twierdzą muzułmańscy najeźdźcy.
Największe emocje wzbudzają od miesięcy plany budowy nowego meczetu w Kolonii. Budowla ma mieć
34-metrową kopułę oraz dwa 55-metrowe minarety. Okoliczni mieszkańcy protestują przeciwko tej inwestycji. Możemy się jednak spodziewać, że żądania zwykłych obywateli zostaną po raz kolejny zignorowane przez władze niemieckie, jakby nie dostrzegające zagrożeń wynikających z muzułmańskiej imigracji dla biologicznej i społecznej egzystencji rdzennego białego narodu niemieckiego.

Źródło: PAP

Czytaj również:

* Interes Obcych Rasowo Najeźdźców Ważniejszy Od Interesu Białych

* Muzułmańska Ofensywa Na Włochy

* Kolorowi Najeźdźcy Marokańscy Katastrofą W Holandii

* Tureccy Najeźdźcy Grożą Przemocą Na Kontynencie Europejskim

* Wiadomość z dnia 15.03.2007

* Wiadomość z dnia 14.02.2007

* Wiadomość z dnia 1.02.2007

Mass Medialpropaganda: "Zbrodnie Nienawiści" Domeną Białych
Dodano: 18.10.2007 / 02:28

       No cóż, było to coś, na co czekały żydowskie media, a czekać na to z pewnością musiały. Statystyka pokazuje, że na 9 z 10 popełnianych przestępstw, w które zamieszane są kolorowe i białe osoby jako ofiary/sprawcy, kolorowa osoba jest sprawcą, a biała jest ofiarą. Takie są fakty. Żydowskie media nigdy się zbytnio nie interesowały faktami. Żydowskie media chcą, aby ludzie myśleli, że przestępczość międzyrasowa przewija się wokół motywu "Biały na Murzyna".
Prawda jest odmienna, i to, że media ukrywają przed społeczeństwem brutalne napady Murzynów na Białych na tle rasowym, jak chociażby napad na Channon Christian i Chrisa Newsoma w Nashville w USA, nie zmienia faktu, że dużo częściej kolorowi polują na Białych. Zwykli Biali ludzie nie zdają sobie po prostu sprawy z tych znaczących faktów. Ile z tych białych ofiar zastanowiło się dwa razy nad obroną ze strachu przed byciem uznanym za rasistę, w razie gdyby stawili opór?
W ciągu zaledwie kilku ubiegłych miesięcy media opisały kilka przypadków, w których starsze osoby rasy białej zostały brutalnie napadnięte przez Murzynów. Jednak te same media nie chcą domagać się wniesienia oskarżeń o "zbrodnie nienawiści" i w ogóle nie kładą nacisku na te przestępstwa, które znikają z widoku w ciągu kilku dni. Następnie, gdy aktywiści popierający białą rasę robią wystarczająco duże piekło i zmuszają krajowe media w Stanach Zjednoczonych do nagłośnienia zabójstw dwojga białych dzieci w Nashville, te potępiają pogląd, że zbrodnie te miały motyw rasowy.
Zachowujący się jak zwierzęta i paranoiczni Murzyni atakują białego licealistę w Jenie, LA, z powodu incydentu, w którym ofiara nawet nie uczestniczyła, a media biorą stronę napastników i twierdzą, że kara dla nich jest zbyt surowa, podkreślając, że niektórzy z napastników są "dobrymi uczniami" (cokolwiek by to miało oznaczać), niesprawiedliwie obranymi za cel ataku i skazanymi przez ławę przysięgłych składającą się w całości z Białych.
Możecie być pewni, że przedstawiona poniżej sprawa nie zniknie w ciągu kilku dni, i że media nie poświęcą ani chwili grzebaniu w przeszłości napastników lub nadawaniu komentarzy poczynionych przez ich rodziny, które mogłyby przedstawić ich w lepszym świetle. A choć to domniemane przestępstwo jest okropne, ofiara nadal żyje, w przeciwieństwie do Channon i Chrisa. To zadziwiające co media ignorują, a co odkrywają i podkreślają, kiedy to pasuje do ich antybiałego programu.

Podejrzani o domniemane tortury mogą zostać oskarżeni o zbrodnię nienawiści – sześciu mieszkańców Zachodniej Wirginii oskarżonych o porwanie, torturowanie i napastowanie seksualne kobiety przez co najmniej tydzień może również usłyszeć zarzut zbrodni nienawiści, jak ogłosili funkcjonariusze z biura szeryfa Logan County.

Tak podawały media amerykańskie. Tak podawała nawet TVP, określając to zdarzenie jako "rasistowską zbrodnię". Ofiara, 20-letnia Megan Williams, jest Murzynką. Oskarżeni są Biali. Normalna polityka CNN, jak i większości stacji telewizyjnych, nakazuje nie podawać nazwisk ofiar napaści seksualnej. W tym wypadku ofiara zgodziła się na ujawnienie tożsamości.

Źródło

Napad na Channon Christian i Chrisa Newsoma w Nashville

Brutalne napady na Białych

Czytaj również:

* Kolejny Zignorowany Napad Murzyna Na Białego

* Przestępczość Czarnych Najeźdźców W Brytanii: Parlament Proponuje Specjalne Środki

* Wielka Brytania: Najbardziej Poszukiwani Przestępcy To Nie-Biali Najeźdźcy

* Wiadomość z dnia 12.05.2007

* Wiadomość z dnia 9.02.2007 r.

* ZBRODNIE NIENAWIŚCI (Patrick J. Buchanan "Śmierć Zachodu")

Walka Z Chlubną Tradycją Hiszpanii
Dodano: 16.10.2007 / 11:21

       Przepełniony furią nienawiści wobec generała Francisco Franco, osoby, która skutecznie zaprowadziła ład i porządek w Hiszpanii, ratując jednocześnie ten kraj przed czerwoną zarazą, ówczesny socjalistyczny rząd tego kraju planuje usunąć wszystkie wystawione na jego cześć pamiątki, w tym pomniki, tablice, nazwy ulic i wszelkie inne symbole związane zarówno z samym Franco, jak i z jego współpracownikami.
Według ustawy zniknąć będą musiały z miejsc publicznych wszelkie najmniejsze tablice pamiątkowe, a nawet witraże przedstawiające symbol Falangi, ugrupowania antykomunistycznego.
Pewnym osobnikom może się wydawać, że wystarczy zetrzeć kogoś z kart historii lub usunąć czyjeś popiersie, a dana osoba automatycznie przestanie istnieć. Lecz pamięć o Francisco Franco nigdy nie zginie, gdyż jego monumentalna postać jest głęboko wyryta w naszej świadomości.

Źródło

Czytaj również:

* Wiadomość z dnia 20.11.2006 r.

Kampania Oszczerstw
Dodano: 14.10.2007 / 22:59

       David Irving, znany historyk, który podważa w swoich książkach istnienie czegoś takiego jak chociażby "komory gazowe", zapowiedział wznowienie serii publicznych spotkań. Oczywiście nie obyło się bez kampanii oszczerstw środowisk żydowskich, podważających wolność nieskrępowanej prezentacji badań naukowych.
Swoje wielkie oburzenie, wynikające z faktu propagowania niewygodnych dla Żydów treści, postanowiła wyrazić wydawana w Wielkiej Brytanii – żydowska gazeta "Jewish Chronicle". Tradycyjnie posypały się oskarżenia o "rasizm", "antysemityzm" i "faszyzm", a także nawoływania do uniemożliwienia przeprowadzenia spotkań z historykiem-publicystą, notabene, uznawanym za jednego z największych historyków XX wieku (przez największe gazety i wydawnictwa) do czasu, gdy zajął się on badaniem argumentów podważających istnienie tzw. holokaustu.
W komentarzu opublikowanym w "Jewish Chronicle", osoba, która się nie podpisała sugeruje, że "Tacy ludzie (jak Irving – przyp. red. str.) przy każdej okazji muszą być pozbawieni tlenu wypowiedzi".
No cóż, mamy tu do czynienia z klasycznym przykładem tzw. "języka nienawiści", ale nie ma co liczyć na protesty tolerancyjnych "autorytetów moralnych", którzy z reguły z takim językiem starają się walczyć. Oni nie zaprotestują przeciwko takim wypowiedziom, bo pod uwagami takiego rodzaju nie podpisuje się żaden Biały (potencjalny "antysemita" i "rasista"), ale środowisko żydowskie. A jak powszechnie wiadomo – Żydów nie można publicznie krytykować, bowiem uchodzi to w oczach opinii publicznej, agend państwowych i różnego rodzaju instytucji pozarządowych – jako najcięższa zbrodnia.

Czytaj również:

* Wiadomość z dnia 9.09.2006 r.

* Wiadomość z dnia 13.10.2006 r.

* Wiadomość z dnia 1.11.2006 r.

* Wiadomość z dnia 16.11.2006 r.

* Wiadomość z dnia 22.01.2007 r.

* Wiadomość z dnia 24.01.2007 r.

* Wiadomość z dnia 27.01.2007 r.

* Wiadomość z dnia 27.01.2007 r.

* Wiadomość z dnia 18.03.2007 r.

* Wiadomość z dnia 23.05.2007 r.

* Germar Rudolf – Więzień Polityczny, Ofiara Reżimu Demokracji

* Zatrzymano Pisarza Oskarżanego O Negowanie Holokaustu

Czujność Reżimu Politycznej Poprawności
Dodano: 9.10.2007 / 21:52

...

       Nowy plakat w kampanii Schweizerische Volkspartei, przedstawiający białą owcę wyrzucającą kopniakiem czarną owcę ze Szwajcarii, zaniepokoił to światowe zoo znane jako Organizacja Narodów Zjednoczonych.
Według ONZ ten plakat to "złowrogi symbol rozkwitu nowego rasizmu i ksenofobii...". Plakat, na którym widnieje slogan "Dla Większego Bezpieczeństwa", został stworzony i umieszczony na billboardach, w gazetach, a także został rozesłany do każdego domu bezpośrednio w drukach reklamowych przez prawicową Szwajcarską Partię Ludową (Schweizerische Volkspartei lub SVP), która ma największą liczbę miejsc w szwajcarskim parlamencie i jest członkiem koalicji rządowej w kraju.
Przy wyborach powszechnych partia rozpoczęła podwójną kampanię, co kazało specjalnemu reporterowi ONZ do "spraw rasizmu" zwrócić się z prośbą o oficjalne wyjaśnienie do rządu.
Partia rozpoczęła kampanię o zdobycie 100 000 podpisów koniecznych do przeforsowania referendum w sprawie ponownego wprowadzenia do kodeksu karnego środków pozwalających sędziom na deportację osób obcego pochodzenia, które popełniły poważne przestępstwa, po odbyciu przez nie kary więzienia. Ogłosiła ona również swój zamiar przedstawienia w parlamencie prawa pozwalającego na deportację całej rodziny przestępcy mającego mniej niż 18 lat natychmiast po wydaniu wyroku. Jedna na cztery osoby pracujące w Szwajcarii, jak czarna owca na plakacie – to obecnie imigranci.
W 2004 r. partia przeprowadziła udaną kampanię o ostrzejsze prawo imigracyjne. Użyła do niej obrazu czarnych rąk sięgających do naczynia wypełnionego szwajcarskimi paszportami, a jej przywódca, minister sprawiedliwości Christoph Blocher, powiedział, że chce złagodzić prawo antyrasistowskie, ponieważ przeszkadza ono wolności wypowiedzi.

* Pod koniec 2006 r. w szwajcarskich więzieniach internowano 5 888 osób. 31 procent to obywatele Szwajcarii, 69 procent stanowiły osoby obcego pochodzenia lub osoby starające się o azyl.

Źródło

Francja: Kolejne Zamieszki Wywołane Przez Nie-Białych Najeźdźców
Dodano: 5.10.2007 / 20:32

Francja płonie

       Doszło do kolejnych aktów wandalizmu i agresji we Francji ze strony nie-białych imigrantów. W czwartek wieczorem, w miejscowości Saint-Dizier na wschodzie Francji miały miejsce kolejne zamieszki wywołane przez imigranckie grupy. W toku zajść – informuje AFP – podpalono dwa budynki i co najmniej 16 samochodów.
Wszystko rozpoczęło się, gdy około 40-50 osobników, uzbrojonych w kamienie i żelazne pręty, zdemolowało wóz straży pożarnej i policyjny samochód. Napastnicy następnie rozproszyli się i zaczęli podpalać samochody w innej części dzielnicy. Kolorowe bandy podłożyły też ogień pod dwa budynki administracji miejskiej oraz biuro rejestracji pojazdów. Sytuacja została po jakimś czasie opanowana przez odpowiednie służby.
Zapowiedziano, iż jeszcze w ciągu dnia na miejsce zamieszek uda się francuska minister spraw wewnętrznych Michele Alliot-Marie. Jak przyznał zastępca mera Saint-Dizier, Francois Cornut-Gentille, w mieście nie notowano do tej pory niepokojów na tak dużą skalę. Jak widać polityka otwartości na obce rasowo nacje jest we Francji realizowana z pełnym powodzeniem. Jej wyznacznikami są bandytyzm i wandalizm nie-białych imigrantów, a także poczucie zagrożenia u przeważającej części rdzennych białych Francuzów.

Źródło

Czytaj również:

* Francja: Wzrost Wskaźników Przestępczości Wśród Nie-Białych Najeźdźców

Imigracyjne Kłamstwa I Polityka Wyniszczania Białej Rasy
Dodano: 2.10.2007 / 00:45

Wideo

       Unijny komisarz ds. sprawiedliwości, Franco Frattini nawoływał Wspólnotę do bliższego przyjrzenia się zjawisku imigracji.
"Musimy przestać postrzegać imigrantów jako zagrożenie, ale patrzeć na nich jak na bogactwo i nieunikniony fenomen dzisiejszego świata" – powiedział Frattini. Ten obcochwalca nie wyjaśnił jednak na czym ten fenomen miałby rzekomo polegać – na skali rabowania białych państw? Według słów komisarza, starzejące się społeczeństwo Europy potrzebuje nie-białych imigrantów z państw Afryki, Azji czy Ameryki Łacińskiej. A to wszystko chyba tylko po to, żeby ci imigranci dobili już tylko wymierającą białą nację i zajęli dla siebie europejską ziemię pod swoje osadnictwo. Jest rzeczą wręcz oburzającą w takiej sytuacji, iż unijny komisarz zamiast próbować znaleźć konkretne rozwiązania prorodzinne, które przyczyniłyby się do wzrostu wskaźników urodzeń wśród białej europejskiej populacji, woli poświęcać swój czas i pieniądze białych ludzi na projekty ułatwiające nie-białym imigrantom bezproblemową i wielomilionową inwazję na Europę.
Podczas zaplanowanej na ten miesiąc Konferencji Międzyrządowej (IGC), Frattini zaproponuje unijną "niebieską kartę pracy". Pomysł wzorowany jest na amerykańskiej zielonej karcie, a niebieski kolor stanowi nawiązanie do flagi UE. Jak twierdzi Frattini: ma ona zachęcić "wykwalifikowanych robotników" do pracy w Europie poprzez zagwarantowanie im zezwolenia na dwuletni pobyt w wybranym kraju Wspólnoty, z możliwością przedłużenia. Następnie, po spełnieniu określonych warunków, uzyskają oni prawo do pracy w kolejnym kraju Unii. Imigranci będą mogli otrzymać również zezwolenie na stały pobyt. W owym przedsięwzięciu będą również mogli wziąć udział imigranci obecnie legalnie rezydujący w jednym z krajów UE.
UE planuje również przeznaczyć około 40 mln euro na uderzające w ekonomiczne interesy białych ludzi projekty typu: "Europejskie Portale Mobilności Pracy", promujące wśród społeczności afrykańskiej wiedzę na temat możliwości pracy w Europie.
"Musimy myśleć o migracyjnej mobilizacji, jak o angażowaniu ludzi, którzy są zmotywowani i pragną być częścią społeczeństwa, w którym żyją. To jest przyczyna, dla której kontynuuję myśl, że nie ma migracji bez integracji" – oto słowa osoby, która wręcz domaga się biologicznego rozmazania białej społeczności.
Pan komisarz mówi o potrzebie przyjazdu do Europy wykwalifikowanych pracowników. Ale chyba każdy, nawet średnio obeznany z rzeczywistością człowiek, zdaje sobie sprawę, że wśród imigrantów z biednych krajów Trzeciego Świta – "wykwalifikowanych pracowników" po prostu nie ma lub stanowią oni śladową ilość! Celowa dezinformacja czy marzycielskie wizje?
Frattini sugeruje nam, abyśmy nie postrzegali kolorowych imigrantów "jako zagrożenie". Ale gdyby tak pan komisarz zechciał choć raz w swoim życiu wyjść ze swoich salonów i apartamentów na ulicę, stwierdziłby może, że inaczej owych nie-białych najeźdźców, jak tylko przez pryzmat zagrożenia, postrzegać po prostu nie można. Gangi, przestępczość, rozboje, handel narkotykami, gwałty i morderstwa to podstawowe zajęcia tych potencjalnych "wykwalifikowanych pracowników". Dodajmy do tego jeszcze życie pokaźnego procenta tych osób na koszt białego państwa, a perspektywa wsparcia dla nie-białej imigracji jawi się nam jako chęć unicestwienia białej rasy w Europie.
Dlaczego Unia Europejska wspiera koncepcje mieszania ludności, rozmazywania struktury rasowej białych Europejczyków, likwidowania niezależności państw? Czyżby tak ciężko było jej wycofać się z polityki "wspierania obcych", choć przynosi ona totalne fiasko i wytwarza poważne zagrożenia dla biologicznej i ekonomicznej egzystencji białych ludzi? Być może jednak poczynania UE są celowe i nastawione na osiągnięcie określonych skutków, które zaowocują wspomnianą już degradacją naszej rasy? Która z tych wersji nie okazałaby się prawdziwą, każda stanowi wyznacznik polityki stopniowego wyniszczania białej ludności.

Źródło: PAP

Francja: Wzrost Wskaźników Przestępczości Wśród Nie-Białych Najeźdźców
Dodano: 23.09.2007 / 18:48

       Niemal o jedną trzecią w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosła liczba zbrojnych porachunków między nie-białymi gangami we francuskich miastach i na przedmieściach – wynika z raportu francuskiej policji ujawnionego przez gazetę "Le Monde".
Policyjny raport, do którego dotarli dziennikarze, pochodzi z lipca tego roku. Podaje on, że w pierwszych pięciu miesiącach roku we Francji doszło do 129 starć między grupami przestępczymi. Ich liczba w stosunku do tego samego okresu 2006 roku wzrosła o 29 proc.
Tylko w ostatnich tygodniach w granicach Paryża rozegrały się trzy starcia między uzbrojonymi bandami. Jak pisze gazeta, skłoniło to minister spraw wewnętrznych Michele Alliot-Marie do zwołania nadzwyczajnego zebrania prefektów Paryża i granicznych departamentów.
Raport informuje, że działalność przestępczą prowadzą głównie imigranci z Afryki. Według dokumentu "obserwuje się wyraźny powrót zjawiska band etnicznych, złożonych w większości z osób pochodzenia subsaharyjskiego, w swoim sposobie zachowania i ubiorze nawiązujących do grup czarnych Amerykanów".
Jak przypomina gazeta, częstym miejscem tych starć jest paryski dworzec Gare du Nord – węzeł podmiejskiej kolejki łączący przedmieścia stolicy Francji. W ciągu minionych dwóch tygodni doszło tam do dwóch starć między gangami. Według policji na Gare du Nord krzyżują się wpływy dwóch band: ze wschodnich i zachodnich przedmieść Paryża.
Jak pisze "Le Monde", rosnąca aktywność nie-białych gangów nie ogranicza się tylko do regionu paryskiego. Obserwuje się ją także na południu Francji w Nicei, a także na północy w Evreux. Zauważalne jest również zjawisko powstawania nowych grup przestępczych, m.in. czeczeńskich.

Źródło